Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Butterfly

Zdravá kuchyně

Gurmánská kuchyně, která prospěje vašemu zdraví

Pokud se chcete dobře a bez výčitek stravovat, pak je pro vás lázeňský hotel Butterfly doslova ideální volbou. Skvělá chuť se zde snoubí s čerstvými sezónními produkty, které si díky šetrné a pečlivé úpravě uchovávají živiny.

Čekají vás tedy nejen lahodné pokrmy, ale zároveň podpoříte svůj metabolismus a blahodárné účinky lázeňských procedur.

Snídaně, oběd, večeře

Lahodná chuť od snídaně po večeři

K snídani si můžete dopřát bohatou snídani formou švédského stolu v Café de Paris. Těšit se můžete na zdravé cereálie a speciální pečivo, čerstvou zeleninu a ovoce, neslazené marmelády, pokrmy z vajec bohaté na proteiny, výběr studených mas a sýrů a čerstvé ovocné džusy a mléčné výrobky.

Na oběd můžete vyzkoušet náš oběd Vital formou bufetu s křupavými saláty, šetrně uvařenou zeleninou, prvotřídními pokrmy z masa a ryb, celozrnné produkty a lehké dezerty z bufetového výběru.

Večeře formou švédského stolu zahrnují pokrmy z české, maďarské a mezinárodní kuchyně s pestrým výběrem teplých a studených předkrmů, čerstvých salátů a zeleniny, lehkých polévek a dušeného masa, hlavních pokrmů a lehkých dezertů.

K pokrmům vám pak náš someliér milerád doporučí vybraná mezinárodní vína a výběr zajímavých vín z České republiky.

Nasloucháme speciálním požadavkům

Pokud máte alergii na určitý pokrm nebo přání týkající se zvláštní stravy, povězte nám to. Na vyžádání vám rádi připravíme vegetariánskou, redukční, bezlepkovou nebo diabetickou stravu a přizpůsobíme se vašim potřebám.

Restaurace

Restaurace La Fontaine 

Z elegantní hlavní hotelové restaurace přímo čiší zvláštní atmosféra, kterou dotváří zejména vodní fontánka, speciální keramický bufet a hala vyzdobená keramickými obrázky madam Butterfly. Restaurace má kapacitu až 140 hostů a využívá se na obědy a večeře. Večer se můžete pohodlně uvelebit, užívat si nádherný výhled na lázeňský park a zároveň si vychutnávat prvotřídní maďarské, české a mezinárodní pokrmy a ochutnávat kvalitní vína doporučená naším someliérem.

Otevírací doba:

Snídaně 7:00-10:00
Oběd 12:00 – 14:00
Večeře 18:00 – 20:30

Kavárna

Café de Paris

Útulná atmosféra kavárny Café de Paris vám pomůže zahájit den pestrou a vyváženou snídaní. Interiér kavárny je vyzdoben dřevěnými skulpturami vyobrazujícími postavy z francouzské historie. Snídaně probíhá formou bohatého švédského stolu s koutkem, kde je výběr přírodních produktů a zdravé stravy. Z letní terasy pak můžete obdivovat jeden z nejlepších výhledů na centrum města a lázeňský park.

Nabízíme i možnost pronájmu Café de Paris pro soukromé bankety nebo tematické večeře.

Otevírací doba:
Snídaně: 7:00 – 10:00
Další otevírací doba dle dohody.

Bar

Lobby bar

Lobby bar s letní terasou se vyznačuje přátelskou atmosférou, bohatou nabídkou nápojů, výběrem mražených specialit a kvalitních dezertů z hotelové pekárny, které jsou ve městě vyhlášené.

Otevírací doba:
12:00 – 22:00.

Požadujete speciální stravu?


Nejíte maso nebo máte speciální stravovací přání? Trpíte alergiemi či intolerancí?
Žádný strach, v našem hotelu budete mít plný komfort!

U nás je samozřejmostí, že kuchyně zohlední vaše individuální stravovací požadavky. Stačí nám to sdělit při rezervaci nebo kdykoli před vaším příjezdem a náš tým se vašim požadavkům milerád přizpůsobí.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky