Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Butterfly

Rodiny s dětmi

Lázně pro rodiny

Zdraví není jen privilegiem dospělých. Z přírodních blahodárných zdrojů Mariánských Lázní a dlouholeté lázeňské tradice Ensana mohou čerpat i děti.

Lázně v lázeňském hotelu Ensana Centrální Lázně jsou coby kamenem dohodil od lázeňského hotelu Butterfly a disponují vlastním dětským oddělením, které poskytuje unikátní a osvědčenou léčbu pro děti pomocí procedur s využitím přírodních zdrojů. Přístup sem mají všichni hosté Ensana.

 

Komplexní lázeňské pobyty

Klasické komplexní lázeňské pobyty jsou k dispozici pro děti od 6 let věku a zaměřují se zejména na léčbu poruch pohybové soustavy, onemocnění dýchacích cest a urologických či gynekologických problémů. Pobyty jsou minimálně na sedm nocí a zahrnují ubytování dle zvolené kategorie, stravu, lékařské vyšetření, případně kontrolní vyšetření, popíjení minerální léčivé vody, lázeňské procedury předepsané lékařem, výstupní lékařskou zprávu a bezplatný vstup do bazénu.

Preventivní lázeňské pobyty

Preventivní lázeňské programy jsou určeny pro děti od 4 do 12 let v doprovodu rodičů. Jsou zaměřeny na posílení imunitního systému a korekci vývoje pohybové soustavy. Pobyty jsou minimálně na sedm nocí a zahrnují ubytování dle zvolené kategorie, stravu, základní lékařské vyšetření, popíjení minerální léčivé vody a bezplatný vstup do bazénu.

Doporučení

Základní předpoklady a lékařská doporučení týkající se procedur

Povolení a zajištění maximální efektivity léčby vyžaduje následující:

  • Nezapomeňte si s sebou přinést lékařskou zprávu s popisem zdravotního stavu vašeho dítěte (psanou na počítači nebo na stroji)
  • Nezapomeňte přinést i předepsané léky, pokud vaše dítě nějaké užívá.
  • Doprovázejte své děti během všech procedur.
  • Dohlédněte na to, aby vaše dítě mezi procedurami odpočívalo.
  • Z důvodu rizika nehod dbejte na to, aby vaše děti nepobíhaly kolem bez dozoru.

O naléhavé případy se postarají externí záchranné služby.


Volnočasové aktivity

Pro ty nejmenší máme v našem hotelu dětský koutek. Hned vedle lázeňského hotelu Centrální Lázně se nachází i venkovní hřiště.

Pokud si najdete trochu volného času, zavítejte do nedalekého miniaturního parku Boheminium, objevte kouzlo přírodního parku Prelát, zažijte závratné výšiny v nově otevřeném lanovém centru nebo se vypravte na rozhlednu Hamelika. Děti navíc milují zvířata v malé zoo v Lázních Kynžvart nebo v zoo a dinoparku v Plzni.

Pro aktivnější návštěvníky jsou v destinaci k dispozici kola a terénní koloběžky, tenisové kurty, jezdecká škola nebo dokonce i lyžařský rezort. Někteří zase ocení partičku golfu nebo trénink na odpališti v Royal Golf Clubu Mariánské Lázně.

Zajímá vás něco?

Náš tým vám milerád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat. 

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky