Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Butterfly

Pokoje a apartmány

Maximální komfort a relaxace

Z 95 pokojů a apartmánů Junior Suite lázeňského hotelu Butterfly je nádherný výhled do bohaté zelené krajiny Mariánských Lázní. Pokoje s okny na hlavní ulici poskytují výhled do nádherného centrálního parku Mariánských Lázní, zatímco pokoje na druhé straně dávají nahlédnout do okolních lesů. Ubytování nabízí veškerý potřebný komfort – balkón a bezplatné připojení k WiFi.

Pokoj Superior

84 dvoulůžkových pokojů v klasickém stylu s výhledem na centrální park nebo les s: Ložnicí s extra velkou manželskou postelí...

19.5 - 21 m²
2 Dospělí + 1 Dítě

Junior Suite

9 velmi prostorných Junior Suite apartmánů v klasickém stylu s výhledem na centrální park s: Ložnicí s extra velkou manželskou...

36.7 m²
4 Dospělí

Apartmánové koupelny se světlou dlažbou jsou vybaveny vanou/sprchou nebo sprchou, toaletou, umyvadlem se zrcadlem, zrcátkem a vysoušečem vlasů.

Všechny pokoje jsou nekuřácké s přístupem k Wi-Fi zdarma. K dispozici jsou i pokoje a zázemí pro hosty s hendikepem a hosty s mazlíčky nebo vodicími psy.

Pokojové služby zahrnují donášku snídaně, pokojová služba k dispozici 12 hodin denně, praní prádla a chemické čištění a minibar.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky