Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Butterfly

Mariánské Lázně: oceňované kúpele s nádychom histórie

Nechajte sa inšpirovať minulosťou, ktorá vyžaruje z veľkolepých kúpeľov, historického centra, kolonád, kúpeľného parku a pamätníkov.

Mariánské Lázně sú výnimočné kúpeľné mesto, ktoré je pozoruhodné už len počtom liečivých prameňov. Okrem minerálnych prameňov však toho ponúka oveľa viac. Je perlou medzi mestami, ktorá svojich návštevníkov razom prenesie do čias dávno minulých, no ako kúpeľné stredisko im zároveň ponúka všetky výdobytky modernej doby. Preto niet divu, že moderné kúpeľné hotely v Mariánskych Lázňach splnia všetky vaše túžby, zatiaľ čo historické budovy a atmosféra mesta sa postarajú o to, že sa budete cítiť, ako keby ste sa presunuli späť v čase. Ak máte radi honosnú architektúru a láka vás niekoľkodňový relax s kúpeľnými procedúrami, navštívte Mariánské Lázně. Z miestnych pamätihodností zaiste ostanete v nemom údive.

Pamiatky v okolí  Mariánskych Lázní
Očarujúce Mariánské Láznē

Strávte dovolenkový oddych na rovnakých miestach ako niekdajší princovia či králi. Vyberte sa do Mariánskych Lázní a užite si modernú a do detailov premyslenú kúpeľnú dovolenku v jednom zo siedmich hotelov siete Ensana.

Na vlastnej koži zistíte, prečo je pobyt v Mariánskych Lázňach nezabudnuteľný.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials