Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Butterfly

Butterfly

Keď sa spojí história a hedonizmus

Hotel Butterfly Health Spa Hotel patrí k architektonickým klenotom Mariánskych Lázní, pri ktorom sa majstrovsky podarilo skĺbiť modernu so secesnou eleganciou.

Noblesu a umelecký nádych hotela dotvárajú umelecké originály slávneho českého sochára Olbrama Zoubka a iných originálnych umeleckých diel.

Čerešničku na torte tvorí unikátny prístup k Ferdinandovmu prameňu. Vďaka tomuto prameňu môže hotel ponúknuť aj jedinečné prírodné sírové kúpele, ktoré sú mimoriadne účinné pri ochoreniach pohybového aparátu alebo kožných ochoreniach.

Architektúra

Moderná secesia

Secesný architektonický štýl sa v Mariánskych Lázňach odráža v aplikácii klasických dizajnérskych prvkov, výrazných farieb (napríklad imperiálnej žltej) alebo prepracovaných písmen na hotelovej fasáde. Moderný vplyv je badať v priamych líniách, v sklených strieškach a v modernej architektúre centrálneho hotelového exteriéru.

V interiéri tiež pokračuje súhra starých a nových prvkov a secesné prvky sa miešajú s moderným dizajnom. Výsledkom je jedinečný štýl: moderný, no s dotykom elegantného architektonického štýlu secesie.

Služby

Vynikajúca poloha, dokonalý komfort

Štvorhviezdičkový hotel Superior je perfektne situovaný priamo v centre mesta a oproti kúpeľnému parku. Keď vyjdete z hotela, môžete sa prejsť k impozantným kúpeľným kolonádam, vodným fontánam alebo po krásne udržiavaných parkoch v meste.

Po vstupe do haly pocítite príjemnú a relaxačnú atmosféru tohto prvotriedneho kúpeľného hotela. V priestrannej, svetlej a útulnej hotelovej hale nájdete pitnú fontánku Ferdinandovho prameňa. Odtiaľto sa dostanete do moderného wellness centra s bazénom, vírivkou, saunou a kozmetickým salónom, do konferenčnej miestnosti Bellevue a  pouličného Lobby Baru s terasou s výhľadom na kúpeľný park.

Na prvom poschodí vás reštaurácia La Fontaine a Café de Paris potešia lahodným jedlom, štýlovou francúzskou atmosférou a vonkajšou terasou, ktorá ponúka jeden z najlepších výhľadov na park pred hotelom.

Vychutnáte si tiež výhľad z jednej z 95 izieb a apartmánov, buď na park alebo na les, ktorý obklopuje mesto. Komfortné izby v klasickom dizajne sú vybavené všetkým, čo potrebujete na uvoľnenie a relaxáciu.

V hoteli je tiež k dispozícii menší priestor na hranie pre deti a podzemná garáž.

Najdôležitejšie informácie
  • 95 izieb a apartmánov v klasickom dizajne
  • Moderný hotel inšpirovaný secesným štýlom a zdobený unikátnymi umeleckými dielami
  • Štvorhviezdičkové služby Superior s moderným komfortom a kvalitnou stravou
  • Vlastný Ferdinandov prameň s vodou bohatou na sírany, vhodnou na unikátne procedúry
  • Atraktívne Kúpeľné centrum Butterfly s miestnosťami na procedúry, bazénom s masážnymi tryskami, vírivkou, saunou, wellness službami, kozmetickým salónom a novým fitnes kútikom
  • Komplexný liečebný program využívajúci jedinečné prírodné zdroje (minerálne pramene, rašelinu, prírodný suchý plyn)
  • Moderné priestory vhodné na spoločenské stretnutia a profesionálna podpora
  • Slávna kúpeľná destinácia s rôznorodým kultúrnym a športovým programom
  • Bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom hoteli
Liečebné kúpele

Liečba v jedinečnej atmosfére

Kúpeľnom centre Butterfly sa môžete zveriť do rúk našim skúseným profesionálom. Náš tím lekárov kombinuje prírodnú a západnú medicínu a ponúka vám kompletný integračný program kúpeľných liečebných procedúr so zameraním na liečbu rôznych ochorení, ako sú ochorenia svalov a kostí, problémy tráviaceho traktu, ochorenia obličiek a močových ciest či respiračné ochorenia. Pri aplikácii kúpeľných procedúr s využitím slávnych prírodných liečivých zdrojov z Mariánskych Lázní – minerálnej vody, rašeliny a suchého uhličitého plynu – sa opiera o dlhoročnú tradíciu a bohaté skúsenosti. 

Unikátnym znakom hotela Butterfly Health Spa Hotel sú prírodné sírové kúpele využívajúce minerálnu vodu bohatú na sulfáty z hotelového Ferdinandovho prameňa. Žiadny iný hotel v Mariánskych Lázňach neponúka takúto procedúru, ktorá je zvlášť účinná na liečbu ochorení pohybového aparátu alebo istých druhov kožných ochorení.

Kúpeľné, wellness a kozmetické procedúry sa vykonávajú v celom hoteli, no z dôvodu dopytu po kúpeľných procedúrach boli nedávno pridané nové priestory na 7. poschodí s kúpeľnou recepciou na 1. poschodí a ďalšími miestnosťami na procedúry. V certifikovanom stredisku MEDISPA si môžu návštevníci vychutnať nielen množstvo procedúr s využitím minerálnej vody z Ferdinandovho prameňa, ale aj procedúry s miestnou liečivou rašelinou alebo prírodné suché uhličité kúpele.

Fanúšikovia fitnes sa môžu udržiavať vo forme v novom fitnes kútiku a následne si rezervovať celý rad relaxačných masáží alebo vyskúšať kozmetický salón, ktorý ponúka ošetrenie pleti, tváre a ďalšie kozmetické procedúry.

Pocíťte špeciálnu atmosféru a personalizované služby nášho vychýreného kúpeľného hotela.

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám veľmi rád pomôže, kedykoľvek sa na nás obráťte. 

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials