Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Butterfly

Zdravá strava

Gurmánske jedlá prospešné pre vaše zdravie

Ak si chcete vychutnať kulinárske špeciality bez výčitiek, potom je hotel Butterfly Health Spa Hotel tou správnou voľbou. Skvelá chuť sa tu spája s čerstvými, sezónnymi potravinami, ktoré si uchovávajú bohaté živiny vďaka starostlivej a šetrnej príprave.

Môžete si vychutnať vynikajúce jedlo, zrýchliť si metabolizmus a zároveň sa tešiť z prospešných účinkov kúpeľných procedúr.

Raňajky, obed, večera

Lahodné chute od raňajok až po večeru

Na raňajky si vychutnajte švédske stoly v Café de Paris so širokou ponukou zdravých cereálnych výrobkov a pečiva, čerstvej zeleniny a ovocia, džemov s nízkym obsahom cukru, vaječných jedál bohatých na bielkoviny, šuniek a syrov, čerstvých ovocných štiav a mliečnych výrobkov.

Na obed vyskúšajte náš Vitality obed s čerstvými šalátmi, šetrne uvarenou zeleninou, kvalitnými rybami a mäsitými jedlami, zdravými cereálnymi výrobkami a ľahkými dezertmi z aktuálnej ponuky.

Na večeru si určite vyberiete zo švédskych stolov s tradičnými českými, maďarskými a medzinárodnými jedlami. K dispozícii je široký výber teplých aj studených predjedál, čerstvé šaláty a zelenina, ľahké polievky, dusené jedlá, hlavné chody a ľahké dezerty.

Náš someliér vám k vybranému jedlu ochotne odporučí vynikajúce medzinárodné a české vína.

Špeciálne požiadavky nie sú problém

Ak máte potravinovú intoleranciu alebo špeciálnu stravu, dajte nám vedieť. Na požiadanie vám radi pripravíme vegetariánske, nízkokalorické, bezlepkové či diabetické jedlá a stravu ochotne prispôsobíme vašim špecifickým potrebám.

Reštaurácia

Reštaurácia La Fontaine 

Elegantná hlavná hotelová reštaurácia ponúka výnimočnú atmosféru s vodnou fontánou, umeleckým keramickým bufetom a salónikom zdobeným keramickými obrazmi Madam Butterfly. Má kapacitu až 140 hostí a využíva sa na obedy a večere. Nielen krása hotela a okolia napĺňa hostí blahom. K dokonalosti neodmysliteľne patrí aj skvelý gastronomický zážitok. Ten hosťom dopriavame prostredníctvom kulinárskych špecialít maďarskej, českej a medzinárodnej kuchyne a vynikajúcich vín na odporúčanie someliéra.
Priam kúzelnú atmosféru dotvára nežný zvuk harfy a výhľad na kúpeľný park.

Otváracie hodiny:
Obed: 12.00 hod. – 14.00 hod.
Večera: 18.00 hod. – 20:30 hod.

Kaviareň

Café de Paris

Útulná atmosféra Café de Paris vás na začiatku dňa priláka bohatými a vyváženými raňajkami. Interiér zdobia drevené sochy, ktoré zobrazujú osobnosti francúzskych dejín. Raňajky sa podávajú formou švédskych stolov s prírodnými produktmi a kútikom so zdravou stravou. Z letnej terasy sa vám naskytne nádherný výhľad na centrum mesta a kúpeľný park.

Ponúkame aj možnosť prenajať si Café de Paris na súkromné bankety alebo tematické večery.

Otváracie hodiny:
Raňajky: 7.00 hod. – 10.00 hod.
Iné otváracie hodiny podľa dohody.

Bar

Lobby bar

Lobby bar s letnou terasou ponúka priateľskú atmosféru, bohatý výber nápojov, rôzne ľadové špeciality a výborné dezerty z hotelovej cukrárne, ktoré sa považujú za najlepšie v meste.

Otváracie hodiny:
12.00 hod. – 22.00 hod.

Máte špeciálnu diétu?

Vyhýbate sa mäsu alebo máte špeciálne požiadavky na stravu? Trpíte nejakou alergiou alebo intoleranciou?
Nemusíte sa obávať a už vonkoncom si nemusíte v našom hoteli odopierať potešenie z jedla.

Zamestnanci našej kuchyne ochotne splnia akékoľvek vaše požiadavky. Stačí to nahlásiť pri rezervácii alebo pred príchodom a personál kuchyne sa rád prispôsobí vašim špeciálnym požiadavkám.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials