Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväznú dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Butterfly

Rodina a deti

Kúpele vhodné pre rodiny

Zdravie nie je len výsadou dospelých. Deti môžu tiež profitovať z prírodných liečivých zdrojov z Mariánskych Lázní a dlhoročnej kúpeľnej tradície hotela Ensana.

Kúpele v hoteli Ensana Centrální Lázně Health Spa Hotel, neďaleko hotela Butterfly Health Spa Hotel, majú vlastné detské oddelenie, ktoré je k dispozícii všetkým hosťom hotela Ensana a ponúka jedinečný a osvedčený systém liečby detí s využitím procedúr s prírodnými zdrojmi.

 

Komplexné kúpeľné pobyty

Klasické komplexné kúpeľné pobyty sú vhodné pre deti vo veku od 6 rokov a sú zamerané najmä na liečbu ochorení pohybového aparátu, ako aj respiračných ochorení, ochorení močových ciest a gynekologických ochorení. Pobyty trvajú minimálne 7 nocí a zahŕňajú ubytovanie podľa zvolenej kategórie: izba a penzia, lekárska prehliadka, kontrolná prehliadka v prípade potreby, minerálna pitná kúra, kúpeľné procedúry na lekársky predpis, záverečná lekárska správa a bezplatný vstup do bazénu.

Preventívne kúpeľné pobyty

Preventívne kúpeľné programy sú určené deťom od 4 do 12 rokov v sprievode rodičov. Sú zamerané na posilnenie imunitného systému a správny rozvoj pohybového systému. Pobyty trvajú minimálne 7 nocí a zahŕňajú ubytovanie podľa zvolenej kategórie: izba a penzia, základná lekárska prehliadka, minerálna pitná kúra, kúpeľné procedúry a bezplatný vstup do bazénu.

Odporúčania

Predpoklady a lekárske odporúčania na liečbu

Aby sa procedúra uskutočnila a bola čo najúčinnejšia:

  • Nezabudnite priniesť lekársku správu o zdravotnom stave dieťaťa (napísanú na PC alebo písacom stroji)
  • Nezabudnite priniesť prípadné lekárske predpisy na lieky pre dieťa
  • Sprevádzajte svoje dieťa počas všetkých procedúr
  • Uistite sa, že dieťa medzi procedúrami oddychuje
  • Dohliadnite na to, aby dieťa nepobehovalo bez dozoru, aby sa predišlo zraneniam

V urgentných prípadoch zasahuje externá rýchla zdravotná služba.


Voľnočasové aktivity

Pre najmenších sa v hoteli nachádza detský kútik. Vedľa hotela Centrální Lázně Health Spa je aj vonkajšie detské ihrisko.

Ak máte trochu viac času, navštívte neďaleký park miniatúr Boheminium, objavte prírodný park Prelát, zažite závratné výšky v novootvorenom lanovom centre alebo sa vydajte na vyhliadkovú vežu Hamelika. Deti tiež zbožňujú zvieratá v mini zoo v stredisku Lázně Kynžvart alebo zoo a dinopark v Plzni.

Pre aktívnych malých návštevníkov je k dispozícii požičovňa bicyklov a kolobežiek, tenisové kurty, jazdecká škola či dokonca lyžiarske stredisko. Milovníci golfu ocenia cvičisko v golfovom klube Royal Golf Club Mariánské Lázně.

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám veľmi rád pomôže, kedykoľvek sa na nás obráťte.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials