Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Centrální Lázně

Centrální Lázně

Původní lázeňský hotel v Mariánských Lázních

Tady to všechno začalo. Na tomto místě vyrostl v roce 1812 první lázeňský dům, kterým se začala psát úspěšná tradice Mariánských Lázní coby lázeňského rezortu. Později došlo k jeho rozšíření a nakonec se z něj stal dnešní lázeňský hotel Centrální Lázně. Hotel lze tedy právem označit za symbol lázeňské tradice Mariánských Lázní.

O to víc, že další křídlo hotelu tvoří legendární budova Mariiných Lázní z roku 1882, ve které se nachází Mariin pramen, přírodní zdroj oxidu uhličitého podle kterého bylo město pojmenováno.

Architektura

Majestátní architektura a klidné okolí

Centrální Lázně a nově zrekonstruované křídlo Mariiných Lázní jsou ukázkovými příklady pečlivě zachovalé historické lázeňské architektury Mariánských Lázní. Čiší z nich historie, avšak elegantní a svěží interiér poskytuje hostům moderní čtyřhvězdičkový komfort a služby.

Z hotelu je výhled na lázeňskou čtvrť Mariánských Lázní s ikonickou kolonádou, lázeňským parkem, zpívajícími fontánami a poklidně krásným Goethovým náměstím. Budova se navíc nachází u přírodního lesa, který obklopuje město a dokáže navodit přirozený klid, jejž hosté nemohou nepocítit.

Hotel

Klasický interiérový design a moderní komfort

V hotelovém lobby se nachází recepce, přepážka pro služby hostům a pohodlné lobby s letní terasou. Zde si můžete dopřát kvalitní výběr delikates z místní pekárny či studený nápoj a večer si poslechnout hudbu nebo si zahrát deskové hry.

Restaurace Goethe v prvním podlaží vás uvítá svou příjemnou atmosférou na snídani, oběd i večeři. Budou vás tady rozmazlovat českými i mezinárodními specialitami a zdravými pokrmy formou švédských stolů nebo čerstvě připravenými v otevřené kuchyni.

Hlavní budova nabízí 108 elegantně zařízených, světlých a vzdušných apartmánů v klasickém stylu. Křídlo Mariiných lázní disponuje 36 nově zrekonstruovanými pokoji a apartmány. Ty jsou ukázkovým příkladem interiérového designu inspirovaného okázalou krásou dávných dob, který však nabízí veškerý komfort moderního hotelu a luxusního ubytování pro náročnější klientelu.

Nejzajímavější místa
  • 144 pokojů a apartmánů
  • Historická secesní architektura a prostředí s atmosférou
  • Nádherně zrenovované křídlo Mariiných Lázní s luxusními pokoji
  • 4* Superior servis a zdravé a čerstvé pokrmy
  • 3 vlastní minerální prameny a unikátní zdroj suchého plynu
  • Největší historické terapeutické oddělení v Mariánských Lázních a nádherné nové Mariiny Lázně s plynovým jezírkem
  • Komplexní ozdravný program založený na unikátních přírodních zdrojích (minerální prameny, rašelina, přírodní suchý plyn)
  • Slavná lázeňská destinace s rozmanitým kulturním a sportovním programem
  • Bezplatné připojení k WiFi po celém hotelu
Léčebné lázně

Největší historické lázně v Mariánských Lázních

Ústředním a jedinečným typickým rysem hotelu jsou dvě samostatná lázeňská oddělení. Oddělení nacházející se v hlavní budově patří k největším historickým lázeňským oddělením Mariánských Lázní. Je zde 24 nádherně zachovalých terapeutických kabin s původní dlažbou z 19. století. Mariiny Lázně v Mariině přístavbě nabízejí stylovou a moderní lázeňskou zónu s výjimečným plynovým jezírkem a oxygenoterapií.

Kromě přírodního plynového pramene hotel disponuje třemi vlastními minerálními prameny s různým minerálním složením, které slouží k popíjení léčivé vody a pro minerální koupele. Tradiční lázeňská péče a klasické balneoterapeutické procedury jsou doplněny integračními zdravotními programy a moderními procedurami vyvíjenými odborným zdravotnickým personálem hotelu. Díky kompletnímu portfoliu wellness a zkrášlovacích procedur se můžete zcela uvolnit a relaxovat.

Lázeňský hotel Centrální Lázně dále disponuje zdravotnickým oddělením, které se specializuje na lázeňské programy pro děti se zvláštním zaměřením na urologické a dýchací problémy.

Hotel je krytou a vyhřívanou chodbou spojen s lázeňskými hotely Nové Lázně and the Hvězda. Hosté si tak snadno dopřejí původní římské lázně z roku 1896 se třemi bazénky, vířivkou a bublinkovou lázní nebo Aqua wellness centrum s největším krytým bazénem v celých Mariánských Lázních. Po cestě se neváhejte zastavit také v moderním Premier Fitness centru se zónami pro kardio, fitness a posilování.

Pokud hledáte ideální lokalitu, špičkové ubytování a lázeňské a wellness služby v přátelském historickém prostředí, jste na správném místě.

Zajímá vás něco?

Náš tým vám milerád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat.  

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky