Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Centrální Lázně

Zdravá kuchyně

Jezte dobře, abyste se cítili dobře

Cesta ke zdraví člověka vede přes jeho žaludek. To by mohlo být mottem naší mariánskolázeňské kuchyně. Na našich švédských stolech najdete vedle vynikajících specialit české a mezinárodní kuchyně také veliký výběr zdravých a vyvážených jídel, s jejichž pomocí můžete dosáhnout svých osobních zdravotních cílů, aniž byste se museli řídit přísnou nebo příliš omezující dietou.

Jak sami poznáte na intenzivní a lahodné chuti, sezónní produkty a bylinky z našeho regionu jsou čerstvé a šetrně připravené. Jemná minutková příprava zachovává správné složení živin a přispívá zdravé mikroflóře a metabolismu.

Snídaně, oběd, večeře

Požitek při každém jídle

Snídaňový švédský stůl v restauraci Goethe nabízí bohatý výběr zdravých cereálií a pečiva, čerstvé ovoce a zeleninu, marmelády s nízkým obsahem cukru, pokrmy z vajec plné energie, vybrané uzenářské výrobky a sýry, čerstvé mléčné výrobky, ovocné šťávy a místní speciality.

V poledne nabízíme oběd Vitality s křupavými saláty, šetrně uvařenou zeleninou, celozrnnými produkty, prvotřídními pokrmy z masa a ryb a lehké dezerty.

U večeře najdete chuťovky, saláty a zeleninu, studené předkrmy, lehké polévky a dušené pokrmy, teplé předkrmy, hlavní jídla a vybrané dezerty. Okuste také speciality vyhlášené české kuchyně.

K pokrmům Vám pak náš someliér rád doporučí vybraná mezinárodní vína a výběr zajímavých českých vín.

Speciální přístup pro nás není problém

Máte speciální přání ohledně stravování nebo trpíte potravinovou alergií nebo intolerancí? Žádný strach, v našem hotelu se nemusíte zříkat potěšení! Na vyžádání Vám připravíme vegetariánskou, nízkokalorickou, bezlepkovou či diabetickou stravu, případně se rádi přizpůsobíme Vašim jiným potřebám.

Restaurace 

Restaurace Goethe 

Vychutnejte si elegantní a příjemnou atmosféru restaurace Goethe při každém jídle. Restaurace je umístěna v prvním patře hlavní budovy a pohodlně se v ní usadí až 240 hostů. Všechna jídla se podávají formou švédských stolů, kromě toho se některá jídla připravují také na našem novém předváděcím kuchařském pultu.

Otevírací doba: 
Snídaně: 7:00 – 10:00 / Oběd: 11:30 – 13:30
Večeře: 17:30 – 20:00

Bar

Lobby Bar

Na svačinu si zajděte do příjemného Lobby baru. Těšit se zde můžete na pestrý výběr čerstvě připravených dezertů z našeho hotelového pekařství, kávu, osvěžující nápoje nebo sklenku dobrého vína. Pravidelně pořádáme hudební večery.

Otevírací doba:
10:00 – 22:00

Speciální strava?

Nejíte maso nebo máte speciální požadavky na stravování? Trpíte potravinovými alergiemi či intolerancí?
Žádný strach, v našem hotelu se nemusíte zříkat potěšení!

U nás je samozřejmostí, že kuchyně zohlední Vaše individuální stravovací požadavky. Stačí nám to sdělit při rezervaci nebo kdykoli před Vaším příjezdem a náš tým se Vašim požadavkům rád přizpůsobí.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky