Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Centrální Lázně

Rodiny s dětmi

Lázeňské pobyty pro děti

Zdraví není jen privilegiem dospělých. Lázeňské procedury a přírodní léčivé zdroje Mariánských Lázní jsou určeny i pro děti a lázeňský rezort má s léčbou dětí dlouhodobé zkušenosti.

Lázně lázeňského hotelu Centrální Lázně mají vlastní dětské oddělení a nabízí unikátní, prověřený systém léčby dětí, jež využívá procedury založené na přírodních zdrojích. Veškeré programy probíhají pod dozorem zkušeného lázeňského pediatra se specializací na balneologii a zdravotní rehabilitaci. Ten sestaví individuální lázeňský program s optimálními procedurami, které se předepisují na základě výsledků vstupního vyšetření a doprovodných lékařských zpráv.

Komplexní lázeňské pobyty

Klasické komplexní lázeňské pobyty jsou k dispozici pro děti od 6 let věku a zaměřují se zejména na léčbu poruch pohybové soustavy, onemocnění dýchacích cest a urologických či gynekologických obtíží. Minimální délka pobytu je sedm nocí a zahrnuje ubytování dle zvolené kategorie, stravu, lékařské vyšetření, případná kontrolní vyšetření, minerální pitnou kúru, lázeňské procedury předepsané lékařem, výstupní lékařskou zprávu a bezplatný vstup do bazénu.

Preventivní lázeňské pobyty

Preventivní lázeňské programy jsou určeny pro děti od 4 do 12 let v doprovodu rodičů. Jsou zaměřeny na posílení imunitního systému a správný vývoj pohybové soustavy. Minimální délka pobytu je sedm nocí a zahrnuje ubytování dle zvolené kategorie, stravu, základní lékařské vyšetření, minerální pitnou kúru, lázeňské procedury a bezplatný vstup do bazénu.

Doporučení

Základní předpoklady a lékařská doporučení týkající se procedur

Povolení a zajištění maximální efektivity léčby vyžaduje následující:

  • Nezapomeňte si s sebou přinést lékařskou zprávu s popisem zdravotního stavu Vašeho dítěte (psanou na počítači nebo na stroji).
  • Nezapomeňte vzít s sebou také léky na předpis, pokud Vaše dítě nějaké užívá.
  • Doprovázejte své dítě během všech procedur.
  • Dohlédněte na to, aby Vaše dítě mezi procedurami odpočívalo.
  • Z důvodu rizika nehod dbejte na to, aby Vaše děti nepobíhaly bez dozoru.

O naléhavé případy se postará externí záchranná služba.

Volnočasové aktivity

Pro ty nejmenší máme v našem hotelu dětský koutek. Vedle hotelu je navíc venkovní hřiště. Pokud budete mít trochu času nazbyt, určitě nezapomeňte navštívit nedaleký přírodní park Prelát, kde se můžete těšit na řadu atrakcí, a také nově otevřené lanové centrum, v němž dospělí zažijí adrenalinové zážitky a děti od 3 let zase nezapomenutelné dobrodružství.

Děti mohou dále obdivovat miniaturní modely českých hradů a zámků v parku miniatur Boheminium, navštívit minizoo v Lázních Kynžvart nebo zoo a dinopark v Plzni.

Na požádání Vám můžeme zajistit hlídání. 

Zajímá vás něco?

Náš tým vám milerád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat.  

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky