Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Centrální Lázně

Centrální Lázně

Pôvodný kúpeľný hotel v Mariánskych Lázňach

Tu sa to všetko začalo. V roku 1812 bol na tomto mieste postavený prvý kúpeľný dom, ktorý odštartoval úspešnú tradíciu Mariánskych Lázní ako kúpeľného strediska a neskôr bol rozšírený a zmenený na súčasný kúpeľný hotel Centrální Lázně Health Spa Hotel. Takže hotel možno právom považovať za symbol kúpeľnej tradície v Mariánskych Lázňach.

A to aj preto, lebo časť hotela tvorí legendárna budova Máriiných kúpeľov, pochádzajúca z roku 1882, v ktorej sa nachádza Máriin prameň, prírodný zdroj plynu CO2, podľa ktorého bolo mesto pomenované.

Architektúra

Impozantná architektúra a pokojné prostredie

Hotel Centrální Lázně a novozrekonštruované Máriino kúpeľné krídlo sú ukážkové príklady starostlivo zachovanej historickej kúpeľnej architektúry Mariánskych Lázní. Elegantný a svieži interiér historickej budovy hosťom ponúka komfort a služby moderného štvorhviezdičkového hotela.

Z hotela je výhľad na udržiavanú kúpeľnú štvrť Mariánskych Lázní s kultovou kolonádou, kúpeľným parkom, spievajúcimi fontánami i na skvostné Goethovo námestie. Hotel sa nachádza v blízkosti lesa, ktorý obklopuje mesto a vytvára tak prirodzenú harmóniu.

Hotel

Klasický interiérový dizajn a moderný komfort

V hotelovej hale sa nachádza recepcia, informačný pult a elegantný vestibul s letnou terasou. Môžete si tu vychutnať pochúťky z domácej pekárne, chladené nápoje a večer si užijete aj hudbu alebo zahráte stolové hry.

Reštaurácia Goethe na prvom poschodí vás privíta príjemnou atmosférou, či už počas raňajok, obeda alebo večere. Naši kuchári vám z čerstvých surovín pripravia v otvorenej kuchyni české aj medzinárodné špeciality a takisto zdravé jedlá. Podávajú sa formou švédskych stolov.

108 izieb a apartmánov v hlavnej budove je navrhnutých v klasickom štýle architektúry objektu. Sú elegantne zariadené, svetlé a vzdušné. Novozrekonštruovaných 36 izieb a apartmánov v Máriinom kúpeľnom krídle predstavuje to najlepšie z interiérového dizajnu inšpirovaného minulosťou. Sú vybavené moderným komfortným zariadením a ponúkajú luxusné ubytovanie pre náročných hostí.

Výhody
  • 144 izieb a apartmánov
  • Historická architektúra v secesnom štýle a prostredie s atmosférou
  • Krásne zrekonštruované Máriino kúpeľné krídlo s luxusnými izbami
  • Štvorhviezdičkové služby Superior a zdravé a čerstvé jedlá
  • 3 vlastné minerálne pramene a unikátny zdroj suchého prírodného plynu
  • Najväčšie historické liečebné centrum v Mariánskych Lázňach a výnimočné nové Máriine kúpele so suchým uhličitým bazénom
  • Kompletný zdravotný liečebný program založený na unikátnych prírodných zdrojoch (minerálne pramene, rašelina, prírodný suchý plyn)
  • Slávna kúpeľná destinácia s rôznorodým kultúrnym a športovým programom
  • Bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom hoteli
Liečebné kúpele

Najväčšie historické kúpele v Mariánskych Lázňach

Pýchou hotela sú dve samostatné kúpeľné centrá. V hlavnej budove sa nachádza najväčšie historické kúpeľné centrum v Mariánskych Lázňach. Nájdete tu 24 krásne zachovaných kabín na procedúry s pôvodnými obkladmi z 19. storočia. Štýlové a moderne zariadené Máriine kúpele s výnimočným suchým uhličitým bazénom s oxygenoterapiou sa nachádzajú v Máriinom krídle.

Okrem prírodného prameňa so suchým plynom hotel disponuje troma vlastnými minerálnymi prameňmi s rôznym minerálnym zložením, ktoré sa používajú na rôzne pitné kúry a minerálne kúpele. Tradičnú kúpeľnú starostlivosť a klasické kúpeľné procedúry dopĺňajú integračné liečebné programy a najmodernejšie procedúry vyvinuté hotelovými lekárskymi odborníkmi. Celá škála wellness a kozmetických procedúr vám pomôže uvoľniť sa a oddýchnuť si.

V hoteli Centrální Lázně Health Spa Hotel sa nachádza lekárske oddelenie, ktoré sa špecializuje na kúpeľné programy pre deti, s osobitným zameraním na ochorenia močových ciest a respiračné ochorenia.

Prostredníctvom krytej a vyhrievanej chodby je hotel prepojený s kúpeľnými hotelmi Nové Lázně a Hvězda. Hostia môžu navštíviť neďaleké pôvodné rímske kúpele z roku 1896 s troma bazénmi, vírivkou a bublinkovým kúpeľom alebo centrum Aqua Wellness s najväčším vnútorným bazénom v Mariánskych Lázňach. Cestou sa zastavte v modernej posilňovni Premier Fitness Centre s kardio, fitnes a cvičebnými zónami.

Ak hľadáte skvelú lokalitu, prvotriedne ubytovanie a kúpeľné a wellness služby v príjemnom historickom prostredí, práve ste ich našli.

Máte otázky?

Náš tím vám s radosťou poradí. Neváhajte nás kontaktovať. 

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials