Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Centrální Lázně

Zdravé jedlá

Jedzte zdravo a cíťte sa dobre

Cesta k zdraviu vedie cez žalúdok. Toto by mohlo byť aj motto našej kuchyne v Mariánskych Lázňach. Okrem lahodných špecialít českej a medzinárodnej kuchyne v našej ponuke nájdete aj rôzne zdravé a vyvážené jedlá. Pomôžu vám dosiahnuť váš osobný cieľ týkajúci sa zdravia bez toho, aby ste dodržiavali prísnu diétu.

Jedlá pripravujeme z čerstvých sezónnych surovín a miestnych voňavých byliniek, takže budete cítiť ich intenzívnu a lahodnú chuť. Šetrná minútková príprava uchová správny pomer živín a napomáha zdraviu a metabolizmu čriev.

Raňajky, obed, večera

Pôžitok pri každom jedle

Raňajky sú podávané formou švédskych stolov v reštaurácii Goethe. Zahŕňajú bohatý výber zdravých cereálnych výrobkov a pečiva, čerstvé ovocie a zeleninu, marmelády s nízkym obsahom cukru, výdatné vaječné jedlá, výber salám a syrov, čerstvé mliečne výrobky, ovocné šťavy a miestne špeciality.

Na obed máme v ponuke Vitality obed s čerstvými šalátmi, šetrne uvarenou zeleninou, zdravými cereálnymi výrobkami, kvalitnými rybami a mäsovými jedlami. Nechýbajú ani ľahké dezerty.

Na večeru si môžete dať predjedlá, šaláty a zeleninu, studené predjedlá, ľahké polievky a dusené jedlá, teplé predjedlá a hlavné jedlá, a lahodné dezerty. Ochutnajte aj špeciality zo slávnej českej kuchyne.

Náš someliér vám k vybranému jedlu ochotne odporučí vynikajúce medzinárodné vína a výber lahodných domácich vín z českých a hlavne moravských pivníc.

Špeciálne požiadavky nie sú problém

Máte špeciálne priania týkajúce sa vášho jedálnička alebo trpíte potravinovými alergiami či intoleranciami? Žiaden strach, nemusíte sa zrieknuť pôžitku v našom hoteli! Na požiadanie servírujeme vegetariánske, nízkokalorické, bezlepkové i diabetické jedlá a radi sa prispôsobíme vašim špeciálnym požiadavkám.

Reštaurácia

Reštaurácia Goethe 

Vychutnajte si elegantnú a príjemnú atmosféru reštaurácie Goethe, či už si v nej dáte raňajky, obed alebo večeru. Reštaurácia sa nachádza na prvom poschodí v hlavnej budove a má kapacitu až 240 návštevníkov. Všetky jedlá sa podávajú formou švédskych stolov, pričom niektoré sa pripravujú v novej otvorenej kuchyni.

Prevádzkové hodiny:
Raňajky 7.00 – 10.00 hod.
Obed 11.30 – 13.30 hod.
Večera 17.30 – 20.00 hod.

Bar

Lobby Bar

Ak máte chuť na malé občerstvenie, navštívte Lobby Bar. Nájdete tu bohatú ponuku čerstvých múčnikov z hotelovej pekárne, ako aj kávy, osviežujúcich nápojov či vína. Pravidelne sa tu konajú aj hudobné večery.

Prevádzkové hodiny:
10.00 – 22.00 hod.

Špeciálna diéta?

Nejete mäso alebo máte špeciálne priania týkajúce sa vašej stravy? Trpíte potravinovými alergiami alebo intoleranciami?
Žiaden strach, vyhovieme aj vám!

Samozrejmosťou je prispôsobenie jedál vašim individuálnym požiadavkám. Len nám dajte vedieť v čase rezervácie alebo kedykoľvek pred vaším príchodom a naši kuchári radi splnia vaše špeciálne požiadavky.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials