Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväznú dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Centrální Lázně

Rodina a deti

Kúpeľné pobyty pre deti

Zdravie je dôležité nielen pre dospelých. Kúpele v Mariánskych Lázňach majú dlhú tradíciu v detskej liečbe, pričom kúpeľné procedúry a prírodné liečivé zdroje v Mariánskych Lázňach sú prínosom aj pre deti.

Kúpele v hoteli Centrální Lázně Health Spa Hotel zahŕňajú špecializované detské oddelenie a ponúkajú unikátny a osvedčený systém detskej liečby prostredníctvom procedúr s využitím prírodných zdrojov. Na všetky programy dohliada skúsený kúpeľný pediater špecializujúci sa na balneológiu a liečebnú rehabilitáciu, ktorý pripraví individuálny kúpeľný plán s optimálnymi procedúrami na základe vstupnej prehliadky a sprievodných lekárskych správ.

Komplexné kúpeľné pobyty

Klasické komplexné kúpeľné pobyty sú vhodné pre deti vo veku od 6 rokov a sú zamerané najmä na liečbu ochorení pohybového aparátu, ako aj respiračných ochorení, ochorení močových ciest a gynekologických ochorení. Dĺžka pobytu je minimálne  7 nocí a v cene je zahrnuté ubytovanie v izbe vybranej kategórie, penzia alebo polpenzia, základná lekárska prehliadka, pitná liečba minerálnou vodou, kúpeľné procedúry a bezplatný vstup do bazéna.

Preventívne kúpeľné pobyty

Preventívne kúpeľné programy sú v ponuke pre deti vo veku od 4 do 12 rokov v sprievode rodičov. Sú zamerané na posilnenie imunitného systému a správny rozvoj pohybového aparátu. Dĺžka pobytov je minimálne 7 nocí a zahŕňajú ubytovanie podľa zvolenej kategórie, izbu a penziu, základnú lekársku prehliadku, minerálnu pitnú liečbu, kúpeľné procedúry a bezplatný vstup do bazéna.

Odporúčania

Podmienky a lekárske odporúčania procedúr

Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov:

  • Nezabudnite so sebou priniesť lekársku správu o zdravotnom stave vášho dieťaťa (vytlačenú z PC alebo napísanú na stroji).
  • V prípade potreby nezabudnite vziať svojmu dieťaťu jeho lieky na predpis.
  • Sprevádzajte svoje dieťa počas všetkých procedúr.
  • Uistite sa, že si vaše dieťa medzi procedúrami oddýchne.
  • Nedovoľte svojmu dieťaťu pobehovať bez dozoru z dôvodu rizika úrazu.

Urgentné prípady bude riešiť externá záchranná služba.

Program na voľný čas

Pre najmenších je v našom hoteli detský kútik. V blízkosti hotela sa nachádza aj vonkajšie ihrisko. Ak máte trochu viac času, navštívte neďaleký prírodný park Prelát s mnohými atrakciami a tiež novootvorené Lanové centrum, ktoré je nielen adrenalínovým zážitkom pre dospelých, ale aj dobrodružstvom pre deti vo veku od 3 rokov.

Deti môžu tiež obdivovať miniatúrne modely českých hradov a zámkov v parku miniatúr Boheminium, navštíviť minizoo v meste Lázně Kynžvart alebo zoo a dinopark v Plzni.

Na požiadanie vám deti postrážime. 

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám s radosťou poradí. Neváhajte nás kontaktovať.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials