Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Esplanade

Esplanade

Zdravotní a wellness dovolená, ve velkém

Když poprvé vkročíte do haly lázeňského hotelu Esplanade, okamžitě na vás dýchne velkolepost. Prostornost naší vstupní haly se přenáší i na chodby, do pokojů, restaurací a všech běžných prostor hotelu. Budete mít spoustu místa k odpočinku, uvolnění a soustředění na zdraví a wellness. Hlad zaženete v jedné z našich 6 výběrových restaurací, odpočinete si v krásném Park Café nebo se zrelaxujete v moderním wellness.

Čtyřhvězdičkový hotel postavený v r. 1980 skandinávskými investory byl z velké části renovován. V letech 2016/2017 jsme zcela renovovali krásné pokoje Premium v křídle Esplanade, restaurace Gallery a Calla, ale i některé naše konferenční místnosti. Lázně Balnea, srdce našeho hotelu, byly celkově obnoveny v r. 2014.

Lázně Piešťany

Nejlepší lázeňský hotel na Slovensku

Lázně Piešťany jsou již tradičně předním střediskem v léčbě revmatismu a muskuloskeletálních poruch. Odbornost lékařského týmu, bohaté zkušenosti z přibližně 3 milionů aplikací ročně a především účinné přírodní prostředky – termální sirné bahno a termální sirná voda – to vše je zárukou mezinárodně uznávaných a opravdu dobrých výsledků léčby.

Nově zrenovované lázně Balnea propojené přímo s hotely Esplanade a Splendid jsou nejmodernějším a největším balneoterapeutickým a rehabilitačním centrem ve střední Evropě a jsou považovány za nejlepší lázeňský komplex na Slovensku.

Kromě našeho moderního zdravotního střediska s mnoha místnostmi na zdravotní a terapeutické procedury zde najdete také toto vybavení na ploše 3 pavilónů o rozloze více než 8 000 m²:

 • Zrcadlové bazény (termální koupele) s různými teplotami
 • Velká aqua tělocvična
 • Aqua cyklo bazén
 • Krytý bazén se samostatným terapeutickým bazénem
 • Saunový areál
 • Kosmetické oddělení
 • Velké a moderní fitness centrum
 • Rehabilitační centrum s moderním vybavením pro pooperační péči a léčbu a mobilizaci kolenních, ramenních a dalších kloubů.
 • Ergoterapeutické centrum, v němž se mimo jiné využívá např. simulovaná kuchyň či automobil, na kterých se pod lékařským dozorem učí pacienti, kteří zažili fyzické trauma, jak znovu začít fungovat při každodenních činnostech.

Kromě komplexní zdravotní diagnostické péče využívá Ensana více než 60 terapeutických procedur; od terapeutických masáží přes bahenní zábaly a fyzioterapii, až po individuální cvičení.

Odpočinek

Celý balíček vše v jednom!

Lázeňský hotel Esplanade je mnohem více než jen zdravotní hotel.

Váš odpočinek a požitek z dovolené je naší prioritou číslo jedna. Areál s bazény a wellness hotelu nabízí celoroční kryté i venkovní vyhřívané plavecké bazény s masážními tryskami a širokou nabídku saun včetně finské, infračervené, parní sauny a odpočinkové části. Udělejte si čas i na řadu uvolňujících masáží, koupelí, tělových a pleťových procedur.

Potřebujete se na dovolené věnovat i trochu práci? 

Využijte celkem 10 konferenčních a společenských místností v hotelu  nebo velkých konferenčních sálů ve vedlejším kongresovém centru a udělejte si v lázeňském hotelu Esplanade pohodlí pro práci i potěšení.

Výhody
 • 460pokojů a apartmánů
 • Moderní čtyřhvězdičkový hotel s velkou částí pro veřejnost a skvělou nabídkou restaurací a barů
 • Přímý přístup do lázní Balnea – největšího centra balneoterapie v Evropě a nejlepšího lázeňského komplexu na Slovensku
 • Komplexní zdravotní program a jedinečné přírodní léčivé prostředky (termální voda a sirné bahno)
 • Kryté i venkovní bazény, saunový areál, velké fitness centrum
 • Skvělé zázemí pro sport a volný čas
 • Skvělé prostory pro akce až pro 1 400 hostů
 • Wi-Fi zdarma v celém hotelu
Volný čas

Prozkoumejte naše úžasné okolí

Hned za dveřmi hotelu je celý ostrov, na kterém můžete vyplnit svůj volný čas mezi ozdravnými programy či wellness procedurami. Zapojte se do mnoha venkovních sportovních aktivit, jako je tenis, squash, severská chůze, túry, jogging, cyklistika či vodní sporty.

Golfoví nadšenci si mohou zahrát rychlých 9 jamek na lázeňském ostrově v golfovém klubu Piešťany nebo se projít po slavném golfovém areálu Penati.

Rádi byste něco méně aktivního? Projděte se po parku lázeňského ostrova a zajděte si do centra Piešťan, kde najdete mnoho kaváren nebo místních historických památek.

Naši vedoucí oddělení pro hosty vám zodpoví veškeré dotazy a pomohou naplánovat váš pobyt tak, aby se vám líbil. Dobře informovaný, přátelský personál zná celou oblast, a poskytne vám tak cenné tipy, jak strávit volný čas.

Vaše lázeňská dovolená v lázeňském hotelu Esplanade bude uvolňující, osvěžující a plná dobrodružství.

Máte dotaz?

Náš tým Vám rád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat. 

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky