Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Esplanade

Kuchyně

Vyvážená strava pro labužníky

„Nechť je tvé jídlo tvým lékem“ řekl Hippokratés. Náš zdravotní personál se shoduje, že zdravá a vyvážená strava je základním pilířem komplexního přístupu ke zdraví.

Správná výživa dodává cenné živiny a vitamíny, které pomáhají našemu trávicímu systému, poskytují tělu potřebnou energii a posilují metabolismus.

V Ensaně jsme založili koncept výživy na čerstvých bylinkách a sezónních potravinách, které vyvažují a udržují zdravý metabolismus.

Naše kuchyně je plná drůbeže, ryb a zeleniny, které ještě umocňují účinky zdravotních procedur v našich lázních, aniž by tak byla kladena přísná omezení na stravování našich hostů.

Snídaně, oběd, večeře

Skvělé potraviny v každém pokrmu

V lázeňském hotelu Esplanade podáváme snídaně nebo i lehké obědy či večeře formou švédských stolů. Ve všech našich restauracích najdete bohatý výběr různých jídel, takže zde určitě najdete něco, co potěší vaše chuťové pohárky.

K snídani zde najdete široký výběr pekárenských specialit, zdravých obilnin, čerstvých mléčných produktů, sezónního ovoce a zeleniny, pokrmů z vajec bohatých na bílkoviny, vybrané masné produkty a sýry, ovocné šťávy a místní speciality.

Oběd je lehký s polévkou, několika saláty, čerstvě připravenými těstovinami a výběrem čerstvého ovoce a sýrů.

Menu k večeři nabízí teplé a studené předkrmy, polévky, teplé přílohy a různé vynikající hlavní chody. Určitě si nechte místo na delikátní dezerty, čerstvé ovoce a exkluzivní výběr sýrů. Potěšení z jídla ještě rádi okořeníme týdenními tematickými stoly, které jsou plné výborných místních specialit.

K uhašení žízně nabízíme různé ochucené vody, minerální vodu a další nápoje. Vinařským začátečníkům i nadšencům náš personál rád doporučí mezinárodní a vynikající místní vína.

Restaurace, kavárny a bary
Restaurace Gallery

Prostorná restaurace Gallery v prvním podlaží hotelu byla kompletně zrenovována a skýtá vstřícnou a přátelskou atmosféru. Otevřené prostory restaurace jsou uspořádány kolem velké části se stoly a úchvatnou varnou stanicí. Při jídle si vychutnáte krásný výhled na přírodu lázeňského ostrova přes velká okna Gallery.

Otevírací doba:
Snídaně: 7:00 – 10:00
Oběd: 11:45 – 14:00
Večeře: 18:00 – 20:00

Prohlídka 360

Calla À La Carte

Restaurace Calla vedle velké vstupní haly byla také nedávno zrenovována. Najdete zde švédské stoly s nabídkou chutných pokrmů a ukázkovou varnou stanicí a krásným výhledem do zahrady.

Otevírací doba:
Snídaně: 7:00 – 10:00
Oběd: 11:45 – 14:00
Večeře: 18:00 – 20:00

Prohlídka 360

Restaurace Orchidea, Fressia

Tyto tři útulné restaurace najdete v průchodu do křídla Palace. Pochutnáte si zde na vynikající snídani a výběru z mezinárodních, místních a vyvážených jídel k obědu i večeři. Ve všech třech těchto restauracích si vychutnáte krásný výhled do zahrad.

Otevírací doba:
Snídaně: 7:00 – 10:00
Oběd: 11:45 – 14:00
Večeře: 18:00 – 20:00

Prohlídka 360

Park Café

V Park Café podáváme lehká jídla, zdravé saláty, vynikající dortíky, domácí štrúdl, zmrzlinu, čajové a kávové speciality a také osvěžující koktejly. V létě je otevřena krásná slunná terasa s výhledem na lázeňský ostrov. Večer si vyberete z velké nabídky lahůdek za doprovodu klavírní nebo živé hudby.

Otevírací doba:
10:00 – 24:00

Palace Café

Palace Café je určeno pouze k pronájmu na speciální akce – kontaktujte nás a uspořádejte zde svou akci.

Retro Bar

Retro Bar je klasikou. V tomto skvělém baru můžete protančit celou noc až do ranních hodin. Hudba vás nenechá dlouho stát. Zvedne vám srdeční tep téměř stejně jako cvičení předepsané lékařem! Soukromý noční klub je u našich hostů velmi oblíbený, obzvláště když hraje živá hudba. Tohle si žádný milovník nočního života nesmí nechat ujít!

Otevírací doba:
20:30 – 2:00

V neděli a pondělí zavřeno.

Speciální stravovací požadavky?

Jste vegetariáni nebo máte speciální stravovací přání? V kuchyni lázeňského hotelu Esplanade rádi vyhovíme všem vašim speciálním požadavkům. Podáváme bezlepková i bezlaktózová jídla, ale i speciální stravu na doporučení týmu lékařů.

Jednoduše nás o tom informujte a naši kuchaři vám rádi pomohou.

Máte dotaz?

Náš tým Vám rád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky