Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Esplanade

Informácie pre klientov s kúpeľnou liečbou hradenou zdravotnou poisťovňou. Pre viac informácií kliknite sem:

viac informácií 

Esplanade

Liečebný a wellness pobyt vo veľkom štýle

Keď vstúpite prvýkrát do vestibulu hotela Esplanade Health Spa Hotel, okamžite vás očarí veľkolepá nádhera všade okolo vás. Vstupný priestor, chodby, miestnosti, reštaurácie a všetky spoločné priestory v hoteli sa vyznačujú predovšetkým priestrannosťou. Budete mať veľa priestoru na oddych, uvoľnenie a budete sa môcť zamerať na svoje zdravie a wellness. Hlad môžete utíšiť v jednej z našich skvelých šiestich reštaurácií, či len tak si posedieť v krásnej kaviarni Park Café. Nové sily môžete načerpať aj v moderných wellness priestoroch.

Štvorhviezdičkový kúpeľný hotel, ktorý bol postavený škandinávskymi investormi v roku 1980, prešiel rozsiahlou rekonštrukciou. V rokoch 2016/2017 sme dokončili rekonštrukciu krásnych izieb Premium v krídle Esplanade, reštaurácií Gallery a Calla aj niektorých našich úžasných konferenčných miestností. Kúpeľné centrum Balnea Health Spa, ktoré je dušou nášho hotela, prešlo kompletnou rekonštrukciou v roku 2014.

Ensana okrem komplexnej lekárskej diagnostiky ponúka viac ako 60 liečebných procedúr; od liečebných masáží a bahenných zábalov až po fyzioterapiu a individuálnu cvičebnú terapiu.

Kúpele Piešťany

Najlepší kúpeľný hotel na Slovensku

Kúpele Piešťany majú dlhú tradíciu v liečbe reumatizmu a ochorení svalov a kostí. Odborné lekárske znalosti, bohaté skúsenosti z približne 3 miliónov procedúr ročne a predovšetkým mimoriadne účinné prírodné zdroje (termálne sírne bahno a termálna sírna voda) zabezpečujú medzinárodne uznávané a výnimočne dobré výsledky liečby.

Novo zrekonštruované centrum Balnea Health Spa, ktoré je priamo prepojené s hotelmi Esplanade a Splendid, je najpokročilejším a najväčším kúpeľným a rehabilitačným centrom v strednej Európe a považuje sa za najlepšie kúpeľné stredisko na Slovensku.

Okrem moderného zdravotného centra s množstvom liečebných miestností a terapeutických miestností na procedúry tu nájdete nasledovné zariadenia v 3 pavilónoch s rozlohou vyše 8 000 m²:

 • Zrkadliská (termálne kúpele) s rôznou teplotou
 • Veľký bazén na vodnú gymnastiku
 • Bazén s vodnými bicyklami
 • Vnútorný bazén so špeciálnym rehabilitačným liečebným bazénom
 • Saunové priestory
 • Kozmetický salón
 • Veľké a moderné fitness centrum
 • Rehabilitačné centrum s najmodernejším vybavením pre pooperačnú starostlivosť a liečbu a mobilizáciu kolenných, ramenných a iných kĺbov.
 • K dispozícii je aj centrum ergoterapie, ktoré okrem iného zahŕňa simulovanú kuchyňu a auto pre pacientov, ktorí zažili fyzickú traumu a chcú sa opäť naučiť normálne fungovať v každodennom živote. Všetko sa deje pod naším starostlivým lekárskym dohľadom.
Relaxácia

Kompletný balíček všetko v jednom!

Hotel Esplanade Health Spa Hotel je oveľa viac ako len kúpeľný hotel.

Našou hlavnou prioritou počas vášho pobytu je relaxácia. Hotelový bazén a wellness priestory ponúkajú celoročné vnútorné a vonkajšie vyhrievané bazény s masážnymi tryskami a rozsiahlymi možnosťami saunovania vrátane fínskej sauny, infračervenej sauny, parnej sauny a relaxačnej zóny. Nájdite si čas aj na rôzne relaxačné masáže, kúpele, telové a kozmetické ošetrenia.

Musíte sa aj počas pobytu postarať o nejaké obchodné povinnosti? Využite celkom 10 rôznych konferenčných a spoločenských miestností v hoteli alebo veľké konferenčné priestory v priľahlom Kongresovom centre a cíťte sa v hoteli Esplanade Health Spa Hotel ako doma.

Výhody
 • 460 izieb a apartmánov
 • Moderný štvorhviezdičkový hotel s rozľahlými verejnými priestormi a skvelým výberom reštaurácií a barov
 • Priamy vstup do Balnea Health Spa – najväčšieho kúpeľného centra v Európe a najlepšieho kúpeľného domu na celom Slovensku
 • Kompletný liečebný program a unikátne prírodné liečivé zdroje (termálna voda a sírne bahno)
 • Vnútorné a vonkajšie bazény, saunové priestory, veľké fitness centrum
 • Skvelé športové a voľnočasové možnosti
 • Vynikajúce miesto na podujatia s max. kapacitou až 1 400 hostí
 • Bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom hoteli
Voľný čas

Preskúmajte naše krásne okolie

Neviete, ako stráviť čas mimo liečebných a wellness procedúr? Ostrov, na ktorom sa hotel nachádza, je celý váš! Zapojte sa do jednej z mnohých outdoorových športových aktivít, či už to bude tenis, squash, nordic walking, turistika, beh, bicyklovanie alebo vodné športy.

Golfoví nadšenci si v rámci návštevy Kúpeľného ostrova môžu zahrať partičku golfu v golfovom klube Golf Club Piešťany alebo môžu navštíviť slávne golfové stredisko Penati Golf Resort.

Máte chuť na pokojnejší program? Prejdite sa cez Kúpeľný park a zájdite do centra Piešťan s množstvom kaviarní alebo spoznávajte miestne historické pamiatky.

Naši manažéri pre vzťahy s hosťami zodpovedajú všetky vaše otázky a pomôžu vám nastaviť si pobyt tak, aby vyhovoval vašim individuálnym predstavám. Priateľský miestny personál región dôverne pozná a sprostredkuje vám cenné tipy a nápady na vaše voľnočasové aktivity.

Kúpeľný pobyt v hoteli Esplanade Health Spa Hotel vám prinesie relaxáciu, nové sily, ale aj veľa dobrodružstiev.

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám s radosťou poradí, prosím, neváhajte nás kontaktovať. 

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials