Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Grand Margaret Island

Grand Margaret Island

Nadčasová elegance, věčný styl

Nechte se svést elegancí a vytříbeným stylem. V tomto Grand hotelu se budete cítit jako opravdový aristokrat z dávných dob. Lázeňský hotel Grand Margaret Island je nejstarší hotel v Budapešti. Byl navržen Miklósem Yblem a vybudován v r. 1873 v novorenesančním stylu. Půvabná elegance a vytříbený interiér historické budovy bývalého Grand hotelu Margaret Island skvěle vyvolává atmosféru přelomu 19. a 20. století. Od jeho otevření se zde ubytovala řada slavných osobností, umělců, politiků, spisovatelů a novinářů. 

Vychutnejte si krásný výhled na Dunaj nebo vzrostlé stromy ostrova z oken elegantně zařízených pokojů. Užijte si nezapomenutelné chvíle s kávou ze starodávného kávovaru Herendi v přátelské atmosféře baru Viktória. Nebo si pochutnejte na výborné večeři pod stoletými stromy na terase historické restaurace Széchenyi.

Chcete si užít wellness dovolenou nebo posílit zdraví? Vytápěná podzemní chodba vede z lázeňského hotelu Grand Margaret Island do zdravotního wellness centra sousedního lázeňského hotelu Thermal Margaret Island, kde hosté mohou využít zdravotních účinků horké termální vody Markétina ostrova. Kromě výjimečné kvality našich služeb hotel přitahuje hosty z daleka k oslavám svateb nebo na konference i svým jedinečným umístěním.

NTAK #SZ19000311

Margaret Island

Zdraví a rekreace v idylickém prostředí 

Ponořte se do ticha v objetí řeky Dunaj na svěžím, zeleném ostrově posetém romantickými jezírky a rybníky. 

100hektarový park Markétina ostrova je ideálním místem k dlouhé procházce nebo venkovnímu cvičení, jako třeba běh, projížďka na kole nebo venkovní posilovna. 

Léčivá voda, která vyvěrá na povrch ostrova, se využívá již 150 let a je jedinečnou kombinací třech pramenů. Má nízký obsah síry, takže neucítíte charakteristický pach termální vody, který je s prameny často spojován. Další výhodou této vody je možnost jejího popíjení.

Hosté Grand hotelu mohou využít ozdravných účinků bohatých léčivých vod Markétina ostrova v komplexně vybavených termálních lázních sousedního lázeňského hotelu Thermal Margaret Island.

Skvělá základna

Zelená oáza uprostřed města

Tiché, uvolňující prostředí hotelu je jen 20 minut od centra města, díky čemuž je Markétin ostrov skvělým výchozím bodem při objevování Budapešti!

Jakmile obejdete celý ostrov a prohlédnete si jeho památky, ať už pěšky nebo na kvadracyklu, naskočte na autobus nebo na loď a prozkoumejte naše hlavní město a všechny jeho historické zajímavosti.

Stačí se zeptat a my vám velmi rádi naplánujeme výlet a zařídíme okružní jízdy autobusem nebo lodí, vstupenky do muzea či na koncert.

Výhody
 • 164 tichých pokojů s výhledy na ostrov nebo na Dunaj

 • Čtyřhvězdičkové prvotřídní služby a historická atmosféra

 • Zdravotní centrum s personálem vyškoleným k řadě zdravotních procedur

 • Podzemní vstup do lázní a léčebného centra v lázeňském hotelu Thermal Margaret Island s krytými a venkovními bazény, plaveckými bazény, saunovým světem, fitness centrem Premier, kosmetickým salónem

 • Přístup ke kosmetickým, kardiologickým, zubním, očním a kosmetickým procedurám

 • Krásná restaurace Szechenyi s vytříbenými kulinářskými pochoutkami

 • Velký výběr příjemných wellness a kosmetických procedur

 • Wi-Fi zdarma v celém hotelu

Ozdravné lázně

Zdraví a rekreace v idylickém prostředí

Dobře umístěné lázeňské a zdravotní centrum hotelu Thermal Margaret Island, do nějž lze projít podzemní chodbou, využívá k léčbě nejrůznějších muskuloskeletálních potíží vodu z horkých pramenů ostrova. To vše na vysoké, mezinárodně uznávané úrovni.

Hostům, kteří hledají rekreaci nebo chtějí posílit zdraví, nabízí naše zdravotní centrum plavecký bazén, termální bazény, horkou vanu, saunu, parní kabinku a solnou jeskyni. Termální voda, wellness masáže, procedury a sauny poskytují hostům opravdový lázeňský zážitek. 

Při procedurách se využívá voda o teplotě 70 °C vyvěrající z hloubky 1 200 metrů, a to ve formě bahenních zábalů, balneoterapie a galvanických procedur. Procedury se aplikují s vynikajícími výsledkyk léčbě revmatických onemocnění, poranění kloubů a svalů, nervového systému nebo oběhových a respiračních poruch.

Naše zdravotní centrum nabízí řadu wellness procedur a masáží na ochranu vašeho zdraví. K dispozici jsou také kosmetické, kardiologické, zubní, oční a kosmetické procedury prováděné na mezinárodně uznávané úrovni vysoce kvalifikovaným týmem specialistů. 

V našem vodním světě najdete termální bazén (37 – 38 °C), krytý (27 – 28 °C) a venkovní (27 – 28 °C) plavecký bazén, dobrodružný bazén (33 – 34 °C), bazén ke cvičení (33 – 35 °C), trakční koupel (35 – 36 °C), saunu, infračervenou saunu, parní a aromaterapeutickou místnost, solárium, opalovací terasu a 24/7 fitness studio , kde se můžete uvolnit, doplnit energii a posílit zdraví. Během dámských hodin si mohou naše dámy na vyžádání vychutnat termální bazény samy bez mužů, a to jednu hodinu 3krát týdně (pondělí/středa/pátek 12:00 – 13:00).

Náš Wellness a kosmetický salón nabízí příjemné a osvěžující kosmetické procedury jak pro dámy, tak pro pány. 

Služby a vybavení
 • Parkování: parkoviště se závorou před hotelem. Hlídané podzemní parkoviště v hotelu. Poplatek za parkování: 2 400 forintů/den, nebo 4 000 forintů/den v garáži. Chcete-li využít slevy na parkování, stiskněte při příjezdu u závory tlačítko HOTEL. Pokud jej nestisknete, nebudeme vám moci nabídnout slevu na parkování.
 • Wi-Fi zdarma v celém hotelu
 • Klimatizace v celém hotelu.
 • Vyznačená místa pro kuřáky.
 • S mazlíčky je v našem hotelu možné se ubytovat za příplatek 25 eur/den. Domácí mazlíčci 
 • Ubytování od 15:00, opuštění pokoje do 11:00 

Služby poskytované v hotelu:

 • 24hodinová recepce
 • Pokojový servis
 • Přeprava z letiště
 • Úschova zavazadel
 • Buzení telefonem
 • Prádelna
 • Čistírna
 • Obchod se suvenýry
 • Půjčovna automobilů

Zajímá vás něco?

Náš tým vám milerád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat. 

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky