Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Grand Margaret Island

Zdravá kuchyně

Nezapomenutelné pokrmy

Mezinárodní pokrmy, chutě domácí kuchyně, tradiční jídla a zdravé potraviny, to vše najdete na našich stolech a v jídelních lístcích. 
Hostům s polopenzí podáváme v naší restauraci bohatou snídani formou švédských stolů mezi 7:00 a 10:00 hod.

Večeře formou švédských stolů se podává v restauraci Széchenyi od 18:00 do 21:00 hod, pak lze z omezeného jídelního lístku od 21:00 do 23:00 hod objednat hlavní chody.

Restaurace Széchenyi

Széchenyi

Restaurace Széchenyi, zařízená ve stylu připomínajícím bohatou éru Rakouska-Uherska, se pyšní nabídkou původních maďarských pokrmů a mezinárodních specialit, ale i několika lehkými, zdravými pokrmy. Díky takové nabídce lahůdek bude vaší jedinou starostí to, co si objednat! Vskutku nezapomenutelná je večeře ve stínu vzrostlých stromů v okolí terasy restaurace.
K večeři zaznívá každý den (kromě pondělí) cikánská hudba v podání slavné a oceňované kapely Kállay band. 

Otevírací doba 
snídaně 7:00 – 10:00
oběd 12:00 – 15:00
večeře 18:00 – 23:00

Drink Bar

Viktória

Náš bar je pojmenován po 150letém kávovaru z herendského porcelánu s viktoriánským vzorem, který zde stále používáme a je považován za cenné umělecké dílo. V našem baru se vskutku klubovou atmosférou si vychutnáte koktejlové speciality a řadu vynikajících anglických čajů. 

Otevírací doba
16:00 – 24:00 hod

Hospůdka Margaret

Margaret

Nově zrenovovaná hospůdka Margaret Söröző s vlastní terasou je skvělým místem, kde to můžete roztočit! Nabízíme točené pivo, domácí stravu, vynikající dortíky, denní speciality a nabídku hlavních chodů. 

Otevírací doba
pátek – neděle 12:00 – 18:00

Speciální strava?

Nejíte maso nebo máte speciální stravovací přání? Trpíte alergiemi či intolerancí?
Žádný strach, v našem hotelu budete mít plný komfort!

U nás je samozřejmostí, že kuchyně zohlední vaše individuální stravovací požadavky. Stačí nám to sdělit při rezervaci nebo kdykoli před vaším příjezdem a náš tým se vašim požadavkům milerád přizpůsobí.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky