Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Bradet

Zdravá kuchyně

Zdravá a chutná kuchyně 

V lázeňském hotelu Bradet šéfkuchař přesně ví, jak vás rozmazlit. Speciální kulinářská nabídka, v níž se snoubí to nejlepší z exkluzivní místní kuchyně s vytříbenými mezinárodními specialitami.

Jídelní lístek nabízí výběr nejen vynikajících, nýbrž i zdravých jídel. Čerstvé sezónní potraviny jsou připraveny s citem tak, aby si zachovaly skvělou chuť a důležité živiny. 

Při takto pečlivé přípravě pokrmů přijímá tělo vitaminy, minerály a další živiny, které potřebuje pro zdravý metabolismus.

Díky výběru čerstvých pokrmů si můžete vychutnat naši kuchyni s čistým svědomím a beze stresu.

Snídaně, oběd, večeře

Absolutní potěšení s každým pokrmem

Každý den si vychutnáte snídani v restauraci Magnolia. Na bohatém stolu najdete vše, co potřebujete pro dobrý start do nového dne - zdravé speciality z pečiva, čerstvé ovoce a zeleninu, marmelády s nízkým obsahem cukru, vysokoenergetické pokrmy z vajec, výběr studených mas a sýrů, různé ovocné šťávy a čerstvé mléčné výrobky.

Vychutnejte si široký obědový švédský stůl. Vyberte si z čerstvých salátů, zdravé zeleniny, kvalitních obilnin, teplých a studených předkrmů, různých místních a mezinárodních hlavních jídel a příloh, ale také z čerstvého ovoce a vynikajících dezertů.

Kulinářským mistrovským dílem je náš večerní servis. Zde u švédského stolu podáváme ty nejvybranější speciality z transylvánské, maďarské a rumunské kuchyně. Těšit se vždy můžete na široký výběr teplých i studených předkrmů, zdravou zeleninu, zdravé saláty, lehké polévky a dušené maso, prvotřídní pokrmy z ryb a masa a lehké dezerty.

Milovníkům vína náš personál rád pomůže s výběrem těch správných mezinárodních či rumunských vín z vinného lístku vhodných k vašemu jídlu.

Vaše přání je nám rozkazem

Pokud si musíte dávat pozor na alergeny, potýkáte se s nějakými stravovacími omezeními, dodržujete speciální dietu nebo chcete vegetariánskou či veganskou stravu, v našem hotelu najdete, co hledáte! Nahlaste nám to předem a my se přizpůsobíme vašim specifickým potřebám nebo připravíme vegetariánskou, nízkokalorickou, bezlepkovou,diabetickou nebo nízkotučnou stravu.

Restaurace

Restaurace Magnolia

Restaurace Magnolia má moderní design a příjemnou atmosféru. Francouzská okna v přední části poskytují dostatek přirozeného denního světla a výběr pokrmů na švédských stolech zase potěší vaše chuťové pohárky... Naše služby zahrnují i živou hudbu.


Otevírací doba restaurace Magnolia:
Snídaně 7:00 – 10:30
Oběd 13:00 – 15:00
Večeře 18:00 – 22:30

Prohlídka 360

Kavárna a bar

Kavárna a bar Orchidea 

Hned vedle vstupní haly najdete moderní kavárnu a bar Orchidea. K objednání jsou na výběr různé druhy kávy, zaženete zde hlad nebo si vychutnáte lehké občerstvení a širokou nabídku nápojů v příjemné atmosféře.

Kavárna a bar Orchidea: 
8:00 – 22:00

Speciální strava?

Nejíte maso nebo máte speciální požadavky na stravování? Trpíte potravinovými alergiemi či intolerancí?
Žádný strach, v našem hotelu se nemusíte zříkat potěšení!

U nás je samozřejmostí, že kuchyně zohlední Vaše individuální stravovací požadavky. Stačí nám to sdělit při rezervaci nebo kdykoli před Vaším příjezdem a náš kuchařský tým se Vašim požadavkům rád přizpůsobí.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky