Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Bradet

Pokoje a apartmány

Přitažlivý design a nepřekonatelné pohodlí

88 nově vybavených pokojů a 5 apartmánů lázeňského hotelu Bradet jsou především nanejvýš pohodlné. Nový inovativní design inspirovaný lesnatou krajinou transylvánských hor je navíc moderní, neokázalý, současný a stylový. Výborná dispozice a světlé dřevo nábytku společně s červenými stěnami a zelenými, červenými a šedými odstíny textilií také dotváří útulnou a příjemnou atmosféru. Není pochyb, že naše ubytování vám přinese okamžité uvolnění. 

V jednotlivých pokojích je k dispozici moderní vybavení, např. LED televize ukrytá v nástěnném zrcadle a nezávislé ovládaná klimatizace. Každý pokoj má balkón s širokým výhledem na Medvědí jezero. 

Pokoj Deluxe

Velikost pokoje: 26 m2 / max. 2 dospělí + 1 dítě  69 pohodlných a prostorných dvoulůžkových pokojů s výhledem...

26 m²
2 Dospělí + 1 Dítě

Deluxe Plus

Velikost pokoje: 30 m2 / max. 2 + 1 dospělý 19 pohodlných a prostorných dvoulůžkových pokojů s výhledem na jezero...

30 m²
2 Dospělí + 1 Dítě

Deluxe Suite

Velikost pokoje: 62 m2 / max. 2 + 2 dospělí 5 exkluzivních a luxusních apartmánů se samostatnou obývací a spací...

52 m²
2 Dospělí + 2 Děti

Luxusní koupelny jsou příjemné, dobře osvětlené a jsou vybaveny vanou/sprchou nebo sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem se zrcadlem a kosmetickým zrcátkem a fénem. V apartmánech najdete samostatné WC a samostatný sprchový kout, ale i speciální vířivé vany.

Všechny pokoje jsou nekuřácké s přístupem k Wi-Fi zdarma. K dispozici jsou i pokoje a zázemí pro hosty s hendikepem, ale i mnoho propojovacích pokojů.

Pokojové služby zahrnují snídaňový servis, praní prádla a minibar, pokoje Deluxe Plus a apartmány mají navíc zařízení pro přípravu čaje a kávy.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky