Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Bradet

Bradet

Jeden z najlepších hotelov v regióne

Ak sa vám páčia dizajnové hotely a zároveň si radi vychutnávate relaxačné kúpeľné pobyty, tak je pre vás kúpeľný hotel Bradet ako stvorený. Hotel Bradet naplní všetky vaše očakávania. Zamestnávame prvotriedny zdravotnícky personál a v kúpeľnom komplexe máme v ponuke jedny z najúčinnejších alternatívnych procedúr na liečbu ochorení pohybového systému, kožných ochorení a gynekologických problémov. Priestory nášho hotela sú ideálne na organizovanie dôležitých firemných podujatí, významných galavečerov alebo romantických svadobných hostín.

Kúpeľný hotel Bradet je preslávený výnimočnou kvalitou ponúkaných služieb a svojím luxusným vybavením. Aj preto sa k nám hostia radi vracajú a považujú náš hotel za jeden z najlepších hotelov v celom Rumunsku.

Architektúra

Dizajn, ktorý vás nadchne

Inšpiráciou pre nový dizajn interiéru sa stali nepreniknuteľné lesy transylvánskych hôr. Tento motív sa prelína celým kompletne zrekonštruovaným hotelom, ktorý sa navyše vyznačuje nezvyčajným kruhovitým tvarom. Priestranná vstupná hala, príjemná reštaurácia a elegantne zariadené izby sú dokonalou ukážkou moderného a zároveň útulného dizajnu, ktorý sa podarilo dosiahnuť aj použitím teplých a harmonických farieb.

V našom hoteli sa budete už od prvého okamihu cítiť ako doma.

Služby

Nadštandardné služby pre čo najväčší komfort

V kúpeľnom hoteli Bradet hostí rozmaznávame už od príchodu. Najvyššou prioritou našich zamestnancov je váš maximálny komfort a príjemný pocit. Priateľský personál recepcie s nonstop prevádzkou vám odpovie na akékoľvek otázky. Naši zamestnanci vám ochotne pomôžu zorganizovať celý pobyt a dokonca vám radi poskytnú aj cenné tipy na aktivity, ktoré sa dajú robiť v okolí.

V reštaurácii Magnólia pre svojich hostí pripravujeme vyvážené a chutné jedlá, ktoré pre vás budú skutočným gastronomickým zážitkom. Či už ide o skoré raňajky alebo neskoré večere, náš kuchársky tím vám pripraví výborné a zdravé jedlá bez ohľadu na čas. Veď výborné jedlo je jedným zo základných predpokladov príjemného pobytu.

88 izieb a 5 luxusných apartmánov ponúka pohodlie domova v nádhernom prostredí. Výhľad z izieb je jednoducho čarovný.

No a samozrejme nesmieme zabudnúť na kúpeľný vodný svet v hoteli Sovata Health Spa Hotel, do ktorého majú naši hostia neobmedzený prístup.

Základné informácie
  • 88 izieb a 5 apartmánov v modernom štýle
  • Nádherné prostredie s príjemnou atmosférou
  • 4* nadštandardné služby a maximálny komfort
  • Prírodná minerálna voda z legendárneho Medvedieho jazera
  • Kúpeľný vodný svet s bazénmi, Kneippovým kúpeľom, liečebnými bazénmi so slanou vodou, miestnosťami na liečebné aj kozmetické procedúry, saunami a fitnescentrom
  • Množstvo liečebných procedúr, relaxačných masáží a kozmetických ošetrení
  • Vychýrená kúpeľná destinácia s bohatými kultúrnymi a športovými príležitosťami
  • Bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom hoteli
Podujatia

Ideálne prostredie pre akékoľvek podujatie

Hotel ponúka okrem štandardného konferenčného vybavenia aj jednu špecialitu navyše. Tanečná sála Margaréta je nielen neuveriteľne priestranná, ale je tiež dokonalým miestom na podujatia, ktoré si vyžadujú výnimočné prostredie.

Elegantná tanečná sála je ideálnym miestom na exkluzívne koncerty, veselé firemné oslavy, slávnostné galavečery a samozrejme romantické svadobné hostiny. O vašich hostí sa celý čas bude starať náš profesionálny banketový personál.

Liečebné kúpele

Priestor pre wellness a zdravie

Kúpeľné a liečebné priestory sa v hoteli Sovata Health Spa Hotel rozprestierajú na dvoch poschodiach. Na jednom poschodí sa nachádza veľký wellness bazén a bazén so slanou vodou, ktoré sú naplnené liečivou vodou z blízkeho Medvedieho jazera. Nájdete tu aj špecializované miestnosti pre množstvo liečebných a relaxačných kúpeľných procedúr.

Svetoznáme kúpele Sovata sa zameriavajú na využitie výnimočných miestnych prírodných liečivých zdrojov. Slaná voda Medvedieho jazera spoločne s liečivým bahnom sú vzhľadom na svoje protizápalové vlastnosti obzvlášť účinné pri liečbe ochorení svalov a kostí, kožných ochorení a gynekologických či respiračných problémov.

Na nižšom poschodí si môžu dospelí návštevníci zaplávať vo veľkom plaveckom bazéne a takisto v hydromasážnom bazéne. Pre mladších návštevníkov je k dispozícii špeciálny detský bazén. Nájdete tu aj druhý bazén so slanou vodou a saunový svet. V ňom majú hostia k dispozícii fínsku, parnú a infračervenú saunu a takisto aromatickú kabínu.

Súčasťou kúpeľných priestorov je aj fitnescentrum, miestnosť na cvičenie, salón krásy a veľký vonkajší priestor na opaľovanie.

Nechajte sa nadnášať vodou Medvedieho jazera

Nádherná príroda a očarujúce okolie

Výnimočné je aj okolie hotela. Sovata a celá severovýchodná časť Transylvánie ponúkajú množstvo príležitostí na športové aktivity, dobrodružné výlety alebo obhliadky kultúrnych pamiatok. To všetko je zárukou exkluzívneho a nezabudnuteľného pobytu, ale tiež úspešných stretnutí, či už obchodných alebo spoločenských.

V lete získajú návštevníci nášho hotela špeciálnu výhodu. Majú totiž voľný vstup na pláž heliotermického Medvedieho jazera, ktorého voda ich bude nadnášať podobne ako v Mŕtvom mori. Ďalší dôvod na to, aby ste si pobyt maximálne užili!

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám veľmi rád pomôže, kedykoľvek sa na nás obráťte. 

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials