Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Bradet

Zdravá strava

Zdravé a chutné jedlá

Šéfkuchár hotela Bradet Health Spa Hotel vás bude rozmaznávať kulinárskymi špecialitami. Spája sa v nich to najlepšie z miestnej a zahraničnej kuchyne.

Na jedálnom lístku nájdete jedlá, ktoré sú nielen chutné, ale aj zdravé. Čerstvé sezónne suroviny sa pripravujú takým spôsobom, aby si zachovali výbornú chuť a dôležité živiny. 

Vďaka šetrnej príprave telo absorbuje vitamíny, minerály a iné živiny, ktoré potrebuje pre zdravý metabolizmus.

Naša rozmanitá ponuka zdravých jedál vám umožní vychutnať si našu kuchyňu s čistým svedomím.

Raňajky, obed, večera

Dokonalý pôžitok z každého jedla

Deň budete začínať bohatými raňajkami v reštaurácii Magnólia. Podávané sú formou švédskych stolov a nájdete na nich všetko, čo potrebujete pre skvelý začiatok dňa. Nesmú chýbať zdravé cereálie, pečivo, čerstvá zelenina, ovocie, marmelády s nízkym obsahom cukru, vysokoenergetické jedlá z vajíčok, vybrané šunky a syry, rôzne ovocné šťavy a čerstvé mliečne výrobky.

Obed si môžete vybrať zo širokej ponuky čerstvých šalátov, zdravej zeleniny, vysokokvalitných cereálnych výrobkov, teplých a studených predjedál a rôznych miestnych a medzinárodných hlavných jedál a príloh. Sladkou bodkou obedových švédskych stolov je čerstvé ovocie a chutné dezerty.

Večerný servis je takisto veľkým gastronomickým zážitkom. Formou švédskych stolov sa podávajú tie najlepšie špeciality z transylvánskej, maďarskej a rumunskej kuchyne. V ponuke je vždy široký výber teplých a studených predjedál, zdravá zelenina, čerstvé šaláty, ľahké polievky a vývary, chutné jedlá z rýb či mäsa a ľahké dezerty.

Nadšencom vína náš personál rád pomôže vybrať si z vínneho lístka to správne medzinárodné alebo rumunské víno, ktoré sa bude hodiť k vybranému jedlu.

Vaše želanie je naším rozkazom

Ak máte individuálny stravovací režim, trpíte alergiami alebo máte záujem o vegetariánske či vegánske jedlá, v našom hoteli vám ochotne vyjdeme v ústrety! Svoje špeciálne požiadavky nám dajte vedieť vopred a my sa vám prispôsobíme alebo vám ponúkneme vegetariánske, nízkokalorické, bezlepkové, diabetické alebo nízkotučné jedlá.

Reštaurácia

Reštaurácia Magnólia

Reštaurácia Magnólia má moderný vzhľad a priateľskú atmosféru. Cez presklenú prednú stenu sem preniká prirodzené denné svetlo a široký výber jedál uspokojí všetkých hostí. Pri večeri našich hostí zabáva živá hudba. 


Otváracie hodiny reštaurácie Magnólia:
Raňajky: 7.00 – 10.30
Obed: 13.00 – 15.00
Večera: 18.00 – 22.30

Virtuálna prehliadka 

Kaviareň a bar

Orchidea Coffee Lounge & Bar 

Hneď vedľa hotelovej haly nájdete moderne zariadenú kaviareň Orchidea Coffee Lounge & Bar. Môžete si tu v príjemnej atmosfére vychutnať šálku kvalitnej kávy, ľahké občerstvenie alebo niektorý z nápojov.

Orchidea Coffee Lounge & Bar: 
8.00 – 22.00

Máte špeciálnu diétu?


Vyhýbate sa mäsu alebo máte špeciálne požiadavky na stravu? Trpíte nejakou alergiou alebo intoleranciou?
Nemusíte sa obávať a už vonkoncom si v našom hoteli nemusíte odopierať potešenie z jedla.

Zamestnanci našej kuchyne ochotne splnia akékoľvek vaše požiadavky. Stačí ich nahlásiť pri rezervácii alebo pred príchodom a personál kuchyne sa rád prispôsobí vašim špeciálnym požiadavkám.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials