Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Bradet

Izby a apartmány

Atraktívny dizajn a neprekonateľný komfort

88 kompletne zariadených izieb a 5 apartmánov v hoteli Bradet Health Spa Hotel spája predovšetkým to, že sú mimoriadne komfortné. Nový dizajn inšpirovaný lesnatou transylvánskou krajinou je moderný, nenáročný a štýlový. Štedrý pôdorys a ľahký nábytok v kombinácii s červenými stenami a zelenými, červenými a sivými tónmi materiálov vytvárajú domácku a priateľskú atmosféru. Počas pobytu v našom hoteli sa budete cítiť ako doma.

Všetky izby sú moderne zariadené (napr. LED TV je skrytá v nástennom zrkadle) a vybavené individuálne nastaviteľnou klimatizáciou. Každá izba má tiež svoj balkón s nádherným výhľadom na les alebo Medvedie jazero.

Izba Deluxe

Rozloha izby: 26 m2/ max. 2 + 1 dospelé osoby  69 komfortných a priestranných dvojlôžkových izieb s výhľadom na jazero...

26 m²
2 Dospelí + 1 dieťa

Deluxe Plus

Rozloha izby: 26 m2/ max. 2 + 1 dospelé osoby 19 komfortných a priestranných dvojlôžkových izieb s výhľadom na jazero alebo...

26 m²
2 Dospelí + 1 dieťa

Apartmán Deluxe

Rozloha izby: 50 m2/ max. 2 + 2 dospelé osoby 5 exkluzívnych a luxusných apartmánov so samostatným obývacím priestorom a...

50 m²
2 Dospelí + 2 deti

Kúpeľne sú útulné, dobre osvetlené, vybavené vaňou/sprchovacím kútom alebo bezdverovým sprchovacím kútom, WC, umývadlom so zrkadlom, kozmetickým zrkadlom a sušičom vlasov. V apartmánoch majú hostia k dispozícii samostatné WC, samostatný bezdverový sprchovací kút a takisto špeciálne vírivkové vane.

Všetky izby sú nefajčiarske a s bezplatným Wi-Fi pripojením. V hoteli sú tiež izby a zariadenia pre hostí so zdravotným postihnutím a spojovacie izby.

Hotelové služby zahŕňajú raňajkový servis, služby práčovne a minibar. V izbách a apartmánoch Deluxe Plus je k dispozícii aj vybavenie na prípravu čaju a kávy.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials