Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Sovata

Sovata

Více než jen komplexní hotel

Lázeňský hotel Sovata je všestranným hotelem. Hotel se nachází na jediném heliotermálním jezeře v Evropě (kde se teplota vody zvyšuje s hloubkou) a vysloužil si pověst jednoho z prvotřídních ozdravných hotelů v Rumunsku. Výhradní přístup ke slané minerální vodě a zvláštnímu léčivému bahnu  z Medvědího jezera a mnohaleté zkušenosti a znalosti.

V lázeňském hotelu Sovata se zaměřujeme na přírodní lékařství a metody moderní terapie, abychom tak poskytovali lékařskou odbornost a rozmanitost léčby. Zároveň je hotel skvělým místem na krátkou wellness dovolenou, letní dovolenou s rodinou nebo na akce, jednání nebo teambuilding.

Celý balíček vše v jednom!

Architektura

Prostorná architektura pro zdraví a pohodu

Hledáte-li velký areál pro vaši zdravotní a zábavnou dovolenou, najdete jej u nás. Jakmile vkročíte do ohromné vstupní haly s prostorným barem, zaujme vás široké schodiště vedoucí do srdce hotelu: lázeňského vodního světa a rozlehlé terapeutické části.

Náš wellness a zdravotní areál se rozkládá na dvou podlažích, což je v Sovatě unikát. Vedle krásného a velkého wellness bazénu je náš největší bazén plněn léčivou vodou z Medvědího jezera. Rozlehlý terapeutický areál nabízí různé zdravotní a wellness procedury. Ze zdravotního hlediska se zaměřujeme na procedury pomocí přírodních léčivých zdrojů z dané oblasti, které působí nejlépe na onemocnění muskuloskeletálního systému, kožní onemocnění, gynekologické potíže nebo respiratorní alergie. Procedury mají silně protizánětlivé účinky, díky nimž se průběh onemocnění zlepšuje.

O podlaží níže si hosté užijí velký zážitkový bazén s vířivkami. Je zde i samostatný bazén pro děti. Najdete zde také druhý bazén se slanou vodou a saunový svět s finskou, parní a infračervenou saunou a aroma kabinkou. Chcete-li svůj zážitek ještě umocnit, nabízíme vám fitness centrum, tělocvičnu, kosmetický salón a velký venkovní areál k opalování v lázeňské části.

Pro vaše kulinářské zážitky nabízí restaurace Perla velké prostory a své hosty před každým jídlem hýčká vynikajícími předkrmy. 168 pokojů hotelu je útulných a všechny mají klimatizaci a balkón. Díky tomu je z každého pokoje nádherný výhled do přírody sedmihradských hor.

  • Vznášejte se na Medvědím jezeře

Sovata

Skvělá destinace k akcím a zábavě

Nové konferenční centrum poskytuje spoustu prostoru, moderního vybavení a odborný personál a služby pro úspěšný průběh akcí o jakékoliv velikosti. Flexibilní jednací místnosti pro jakoukoliv akci, od jednání představenstva po obchodní konferenci. A na větší, exkluzivní galavečery si lze v sousedním lázeňském hotelu Bradet pronajmout krásný společenský sál Margareta.

Hotel je také skvěle vybaven na nabídkové akce a teambuilding. Díky různým prostorám v celém hotelu jsou možnosti akcí téměř neomezené. Nabízí se i příležitosti ke sportovnímu vyžití, dobrodružství či návštěvě kulturních a regionálních památek.

Jako bonus mají všichni hosté hotelu v létě volný přístup na pláž jedinečného Medvědího jezera, na jehož hladině se mohou nechat nadnášet jako v Mrtvém moři. Rozhodně si nenechte ujít!

Zajímá vás něco?

Náš tým vám milerád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky