Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Sovata

Zdravá kuchyně

Skvělá strava, která skvěle chutná

Vyvážená strava je důležitá pro naše zdraví a fyzickou pohodu. Poskytuje našemu tělu důležité živiny, vitamíny, minerály a stopové prvky, které jsou třeba pro správnou funkci metabolismu. Posiluje také imunitní systém a hojení. Co se chuti týče, veškeré podávané pokrmy musí být delikátní.

Na vaření jsme v lázeňském hotelu Sovata odborníci na slovo vzatí. Nabízíme nepřekonatelnou kombinaci zdravé a chutné kuchyně. Podáváme to nejlepší z vynikající místní kuchyně, ale i mezinárodní speciality – všechny čerstvé a připravené našim školeným personálem za použití nejmodernějších technik, které zachovají chuť a vitamíny pro vaše tělo. Takže si užívejte s čistým svědomím!

Snídaně, oběd, večeře

Každé jídlo dobré a zdravé

Na snídani v restauraci Perla na bohatém stolu najdete vše, co potřebujete pro dobrý start do nového dne – zdravé speciality z pečiva, čerstvou zeleninu, spoustu ovoce, marmelády s nízkým obsahem kalorií, pokrmy z čerstvých vajec, výběr studených mas a sýrů, různé ovocné šťávy a čerstvé mléčné výrobky.

K obědu si můžete vybrat z velké nabídky křupavých salátů, čerstvé zeleniny, zdravého pečiva, teplých a studených předkrmů, hlavních jídel a příloh, ale i čerstvého ovoce a vynikajících dezertů ze švédského stolu.

U večeře budeme vaše smysly dráždit místními specialitami ze sedmihradské, maďarské a rumunské kuchyně. Na švédském stole se vždy můžete těšit na široký výběr teplých i studených předkrmů, zdravou zeleninu, čerstvé saláty, lehké polévky a dušené maso, prvotřídní pokrmy z ryb a masa a lehké dezerty.

Naši číšníci vám k vybraným pokrmům milerádi doporučí vhodná vína z mezinárodní či místní produkce.

Speciální strava a speciální požadavky

Máte speciální požadavky na stravu nebo potřebujete svou stravu upravit kvůli alergiím? Na požádání vám rádi připravíme vegetariánskou, nízkokalorickou, bezlepkovou, diabetickou nebo nízkotučnou stravu. Jsme připraveni přizpůsobit se vašim konkrétním potřebám.

Restaurace

Restaurace Perla

Veškeré pokrmy se podávají v restauraci Perla. Světlé a pohodlné posezení a bufet s otevřenou kuchyní v létě doplňuje naše venkovní terasa. Potěšení z jídla ještě rádi okořeníme týdenními tematickými stoly, které jsou plné výborných místních specialit. K večeři hostům hraje živá hudba.

Otevírací doba:
Snídaně 7:00 – 10:00
Oběd 13:00 – 15:00
Večeře 18:00 – 22:00

Prohlídka 360

Bar a kavárna

Bar v hale Coral a kavárna

Navštivte náš bar a kavárnu ve vstupní hale a dopřejte si příjemnou pauzu nad šálkem kávy s přáteli nebo večerní odpočinek. Jsou otevřeny od rána do pozdního večera a mají terasu pro venkovní posezení během léta.

Otevírací doba:
9:00 – 24:00,
v létě 9:00 – 2:00

Speciální strava?

Nejíte maso nebo máte speciální stravovací přání? Trpíte alergiemi či intolerancí?
Žádný strach, v našem hotelu budete mít naprosté pohodlí!

U nás je samozřejmostí, že kuchyně zohlední vaše individuální stravovací požadavky. Stačí nám to sdělit při rezervaci nebo kdykoli před vaším příjezdem a náš tým se vašim požadavkům milerád přizpůsobí.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky