Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Sovata

Sovata

Hotel so všetkým, čo k tomu patrí

Hotel Sovata Health Spa je všestranný hotel. Nachádza sa pri jedinom heliotermickom jazere v Európe (čím hlbšie sa ponoríte, tým je v ňom voda teplejšia) a vybudoval si povesť jedného z popredných liečebných hotelov Rumunska. Exkluzívny prístup k slanej minerálnej vode a špeciálnemu liečivému bahnu z Medvedieho jazera sa spája s desiatkami rokov skúseností a odborných vedomostí.

V hoteli Sovata Health Spa sa zameriavame na prírodné liečivé zdroje a moderné liečebné metódy. Hosťom ponúkame rozsiahle znalosti a širokú škálu liečivých zdrojov. Hotel je zároveň ideálnym miestom na wellness pobyt, letnú dovolenku s rodinou alebo organizovanie rôznych podujatí, stretnutí či teambuildingov.
Všetko pod jednou strechou!

Architektúra

Architektúra hotela prispieva k zlepšeniu zdravia a komfortu

U nás nájdete ideálny priestor pre svoj zdravotný pobyt alebo relaxačnú dovolenku. Hneď po príchode vás ohromí vstupná hala s priestranným barom a široké schodisko vedúce do srdca hotela – do kúpeľného vodného sveta a do veľkých liečebných priestorov.

Raritou je časť hotela venovaná wellness a procedúram, ktorá sa rozprestiera na dvoch poschodiach. Vedľa nádherného wellness bazéna sa nachádza náš najväčší bazén, jeden z dvoch bazénov s liečivou vodou z Medvedieho jazera. Priestranné liečebné priestory ponúkajú širokú škálu liečebných a wellness procedúr. V oblasti zdravia sa zameriavame na využívanie dnes už známych miestnych prírodných liečivých zdrojov, ktoré majú výnimočne dobré účinky v boji proti ochoreniam pohybového systému, kožným chorobám, gynekologickým problémom alebo respiračným alergickým ochoreniam. Procedúry majú silný protizápalový účinok, ktorý pri liečbe ešte viac pomáha.

O poschodie nižšie majú hostia možnosť kúpať sa vo veľkom zážitkovom bazéne s vírivkami. Máme aj oddelený bazén pre deti. Nájdete tu aj druhý bazén so slanou vodou a saunový svet s fínskou, parnou a infračervenou saunou a aromatickou kabínou. Kúpeľné priestory zahŕňajú aj fitnescentrum, telocvičňu, salón krásy a veľký vonkajší priestor na opaľovanie v kúpeľnom areáli.

Pre pravý kulinársky zážitok pred každým chodom v reštaurácii Perla rozmaznávame hostí podávaním výborného predjedla. Všetky zo 168 útulných izieb hotela majú klimatizáciu a balkón. Z každej izby tak budete mať nádherný výhľad na prirodzenú krásu transylvánskych hôr.

  • Nechajte sa nadnášať vodou v Medveďom jazere

Sovata

Dokonalé miesto na príjemnú dovolenku aj pracovné stretnutie

Nové konferenčné stredisko je priestranné a vybavené najmodernejším zariadením. Náš profesionálny personál sa postará o úspech vášho podujatia. Flexibilné konferenčné priestory sú vhodné na všetky typy podujatí – od zasadnutí správnej rady až po obchodné konferencie. Na exkluzívnejšie a väčšie gala podujatia si môžete prenajať aj tanečnú sálu Margaréta v susednom hoteli Bradet Health Spa.

Okrem toho je hotel výborne vybavený na teambuildingové akcie. K dispozícii je takmer nekonečné množstvo možností na trávenie voľného času v okolí hotela vrátane rôznych športových činností či prehliadok kultúrnych a miestnych pamiatok.

V lete majú návštevníci nášho hotela voľný vstup na pláž heliotermického Medvedieho jazera, kde vás bude voda nadnášať podobne ako v Mŕtvom mori. Nenechajte si to ujsť!

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám veľmi rád pomôže, kedykoľvek sa na nás obráťte. 

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials