Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Sovata

Zdravá strava

Chutná a zdravá strava

Vyvážená strava má veľký význam pre fyzické aj duševné zdravie. Vďaka nej má naše telo dostatok vitamínov, minerálov a iných živín, ktoré potrebuje pre zdravý metabolizmus. Okrem toho posilňuje imunitný systém a umožňuje telu bojovať s chorobami. Naše jedlá sú nielen zdravé, ale aj veľmi chutné.

V hoteli Sovata Health Spa sme v tejto oblasti odborníci. Ponúkame kombináciu zdravých a chutných jedál, ktorú nič len tak ľahko neprekoná. V ponuke máme najlepšie jedlá miestnej kuchyne, ale tiež medzinárodné špeciality. Skúsení kuchári pripravujú všetko z čerstvých surovín pomocou moderných techník, ktoré zachovávajú chuť a výživné látky potrebné pre telo. Vychutnajte si jedlo bez výčitiek svedomia.

Raňajky, obed, večera

Každé jedlo chutné a zdravé

Pri raňajkách v reštaurácii Perla nájdete na bohatých švédskych stoloch všetko, čo potrebujete pre ideálny začiatok dňa – zdravé cereálie a pečivo, čerstvú zeleninu a ovocie, nízkokalorické džemy, jedlá z čerstvých vajec, vybrané šunky a syry, rôzne ovocné šťavy a čerstvé mliečne výrobky.

Na obed si určite vyberiete zo širokej ponuky chutných šalátov, čerstvej zeleniny, zdravého pečiva, teplých a studených predjedál, hlavných chodov a príloh, ale tiež čerstvého ovocia a lahodných dezertov podávaných formou švédskych stolov.

Na večeru vaše zmysly potešíme špecialitami z transylvánskej, maďarskej a rumunskej kuchyne. Na švédskych stoloch nájdete bohatý výber teplých a studených predjedál, zdravú zeleninu, čerstvé šaláty, ľahké polievky, kvalitné jedlá z rýb, mäsové jedlá a ľahké dezerty.

Nechajte si od obsluhy odporučiť zahraničné alebo domáce vína, ktoré sa najlepšie hodia k vašej večeri.

Špeciálna strava a špeciálne požiadavky

Máte špeciálne požiadavky týkajúce sa stravy alebo trpíte alergiou? Na požiadanie vám pripravíme aj vegetariánske, nízkokalorické, bezlepkové, diabetické alebo nízkotučné jedlá. Našim hosťom vždy radi vyjdeme v ústrety.

Reštaurácia

Reštaurácia Perla

Všetky jedlá sa podávajú v reštaurácii Perla. Presvetlené a pohodlné sedenie a švédske stoly sú v letnej sezóne doplnené o vonkajšiu terasu. Večeru vám spríjemníme tematickými švédskymi stolmi plnými medzinárodných špecialít. Pri večeri hostí zabáva živá hudba.

Otváracie hodiny:
Raňajky 7.00 – 10.00
Obed 13.00 – 15.00
Večera 18.00 – 21.00

360° prehliadka

Bar a kaviareň

Lobby bar a kaviareň Coral

V bare a kaviarni vo vstupnej hale si môžete dať kávu, porozprávať sa s priateľmi či stráviť pokojný večer. Sú otvorené od rána až do neskorého večera a v lete majú hostia možnosť sedieť na vonkajšej terase.

Otváracie hodiny:
9.00 – 00.00,
v lete 9.00 – 2.00

Máte špeciálnu diétu?

Nejete mäso alebo máte špeciálne priania týkajúce sa stravy? Trpíte nejakou alergiou alebo intoleranciou?
Nemusíte sa obávať a už vonkoncom si v našom hoteli nemusíte odopierať potešenie z jedla.

Zamestnanci našej kuchyne ochotne splnia akékoľvek vaše požiadavky. Stačí ich nahlásiť pri rezervácii alebo pred príchodom a personál kuchyne sa rád prispôsobí vašim špeciálnym požiadavkám.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials