Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Hvězda

Hvězda

Nejen hotel, ale i životní styl

Lázeňský hotel Hvězda je v Mariánských Lázních oblíbenou a velmi žádanou destinací. Komplex tvoří ty nejkrásnější budovy ve městě, které byly postaveny v roce 1905.

Tento 4* Superior hotel je skvěle situován – nachází se v docházkové vzdálenosti od slavné kolonády v sousedství kostela Nanebevzetí Panny Marie na Goethově náměstí. Právě zde slavný básník údajně poprvé potkal svou lásku Ulriku. Mezi další světoznámé hosty, kteří navštívili Mariánské Lázně, patří například britský král Eduard VII., který kouzlu města doslova propadl.

Krása a komfort

Hotel Hvězda je oblíben nejen díky svému jedinečnému spojení historické krásy a moderního komfortu. Dalším lákadlem je největší krytý bazén v celém městě. Na své si zde přijdou dokonce i milovníci umění, protože v hotelovém atriu je galerie, která je velmi elegantním místem pro různé výstavy.

Hosté mohou využít pestré nabídky procedur v terapeutickém a wellness centru nebo případně jen relaxovat v bazénu, ve vířivce či v sauně.

Svůj odpočinkový den pak mohou završit večeří ve stylové restauraci Franz Josef nebo se odebrat do jednoho z 237 elegantních pokojů a apartmánů v různých budovách komplexu – Hvězda, Imperial a Neapol.

79 luxusních pokojů právě prošlo kompletní renovací a snoubí se v nich moderní design s klasickými prvky a špičkovým zázemím.

Služby

Pro naše hosty jen to nejlepší

Lázeňský hotel Hvězda je přímo propojen vyhřívanou chodbou s lázeňskými hotely Centrální Lázně and Nové Lázně aby hosté mohli pohodlně využít bezplatného přístupu do moderního Premier Fitness centra nebo komplexu římských lázní. Stejně tak to platí i pro nabídku konferenčních prostor – naši hosté mohou využít nedaleké konferenční centrum s pěti konferenčními sály.

Centrum města i zimní sjezdovka jsou v blízkosti, coby kamenem dohodil, a slavná lázeňská kolonáda ještě blíž.

Nejzajímavější místa
  • 237 pokojů a apartmánů, včetně 79 nových luxusních pokojů
  • Dech beroucí novorenesanční architektura
  • Čtyřhvězdičkové služby kategorie Superior s nabídkou zdravých, čerstvých a vyvážených pokrmů
  • Komplexní, profesionální lázeňské programy s přístupem k unikátním přírodním zdrojům minerální vody a oxidu uhličitého
  • Aqua wellness centrum s největším bazénem v Mariánských Lázních
  • Přístup do celého lázeňského komplexu, včetně oblíbených římských lázní
  • Bezplatné připojení k Wi-Fi

Zajímá vás něco?

Náš tým vám milerád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat.  

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky