Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Hvězda

Chutné a zdravé pokrmy
 

Lehké a svěží

Cílem našeho stravovacího konceptu je nastartovat váš metabolismus a zajistit vám důležité živiny a dostatek energie, abychom zvýšili účinek našich lázeňských procedur. Zaměřujeme se na lehké a čerstvé suroviny. Říkávalo se, že zdravé jídlo nemůže chutnat dobře, avšak naše hotely dokazují pravý opak. Do našich pokrmů dáváme místní bylinky, které jim dodají bohatou a intenzivní chuť.

Restaurace Franz Josef a Sissi

Česká a mezinárodní kuchyně

V našich exkluzivních restauracích Franz Josef a Sissi si každý přijde na své – zaujmou exkluzivním prostředím a originálními interiéry se štukovými stropy. Naši hosté zde mohou ochutnat speciality z české a mezinárodní kuchyně a také pestrý výběr lehkých jídel připravených ze surovin vhodných pro speciální diety. Snídaně a večeře se podávají formou bohatých švédských stolů.

Pokud máte nějaké alergie či speciální požadavky na stravu, oznamte nám to předem. Náš tým se vám vynasnaží vyjít maximálně vstříc.

Otevírací doba: 
Snídaně: 7:00 – 10:00 / Oběd: 11:30 – 13:30
Večeře: 17:30 – 20:00 

Prohlídka 360°

Kavárna

V kavárně Café Imperial vám připraví prvotřídní kávu, čaj a koktejly. Kavárna je oblíbená i mezi hosty, kteří obdivují dech beroucí výhled na městské parky a lázeňskou kolonádu. Zavítat sem můžete i na pravidelné taneční večery.

Otevírací doba:
13:00 – 22:00

víkendy: 10:00 – 22:00

Prohlídka 360°

Požadujete speciální stravu?

Nejíte maso nebo máte speciální stravovací přání? Trpíte alergiemi či intolerancí?
Žádný strach, v našem hotelu budete mít plný komfort!

U nás je samozřejmostí, že kuchyně zohlední vaše individuální stravovací požadavky. Stačí nám to sdělit při rezervaci nebo kdykoli před vaším příjezdem a náš tým se vašim požadavkům milerád přizpůsobí.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky