Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Hvězda

Hvězda

Nielen hotel, ale aj životný štýl

Hvězda Health Spa Hotel je obľúbeným a vyhľadávaným kúpeľným strediskom v Mariánskych Lázňach. Komplex postavený v roku 1905 tvoria jedny z najkrajších budov v celom meste.

4* hotel Superior má vynikajúcu polohu – len pár minút chôdze od slávnej kolonády v blízkosti Kostola Nanebovzatia Panny Márie na Goetheho námestí. Práve tu tento známy básnik údajne stretol svoju lásku Ulriku. Mariánské Lázně však navštívili aj iné slávne osobnosti, napríklad britský kráľ Eduard VII., ktorý sa do mesta skutočne zamiloval.

Krása a komfort

Hotel Hvězda dokonale spája historickú veľkoleposť a moderný komfort. Je však populárny aj vďaka najväčšiemu vnútornému bazénu v celom meste. Na svoje si tu prídu aj milovníci umenia, keďže v hotelovom átriu sa nachádza galéria Atrium – elegantný výstavný priestor.

V liečebnom a wellness centre majú hostia na výber zo širokej ponuky liečebných a kúpeľných procedúr alebo môžu len relaxovať v bazéne, vírivke či saune.

Večera sa podáva v štýlovej reštaurácii Franz Josef, kde si môžu hostia vychutnať výborné jedlo. Na ubytovanie je k dispozícii 237 elegantne zariadených izieb a apartmánov v budovách Hvězda, Imperial alebo Neapol, ktoré spoločne tvoria jeden veľký komplex.

79 izieb typu Premium prednedávnom prešlo kompletnou rekonštrukciou a sú zariadené v modernom štýle s klasickými prvkami a kvalitným vybavením.

Služby

Pre našich hostí len to najlepšie

Keďže hotel Hvězda Health Spa Hotel je vykurovanou chodbou priamo prepojený s hotelmi Centrální Lázně a Nové Lázně, hostia majú voľný vstup aj do moderného strediska Premier Fitness Centre. Nachádza sa v legendárnom historickom komplexe rímskych kúpeľov v budove hotela Nové Lázně Health Spa Hotel. To isté platí aj v prípade, ak by naši hostia chceli využiť konferenčné centrum Casino s piatimi konferenčnými miestnosťami.

Centrum mesta a lyžiarsky svah sa nachádzajú len pár minút chôdze od hotela a slávna kúpeľná kolonáda je ešte bližšie.

Najdôležitejšie informácie
  • 237 izieb a apartmánov vrátane 79 nových izieb typu Premium
  • Majestátna neorenesančná architektúra
  • Štvorhviezdičkové služby Superior so zdravou, čerstvou a vyváženou stravou
  • Komplexné, profesionálne kúpeľné programy s využitím jedinečných prírodných zdrojov (minerálnej vody a CO2)
  • Aqua Wellness Centrum s najväčším bazénom v Mariánskych Lázňach
  • Vstup do celého kúpeľného komplexu vrátane obľúbených rímskych kúpeľov
  • Bezplatné Wi-Fi pripojenie

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám veľmi rád pomôže, kedykoľvek sa na nás obráťte. 

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials