Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Hvězda

Chutné a zdravé jedlá

Ľahké a čerstvé

Stravovací program je pripravený takým spôsobom, aby podporoval prirodzený metabolizmus a zlepšil prísun dôležitých živín a energie. Preto sú pri príprave jedál základom zdravé a čerstvé suroviny a na zvýraznenie chutí používame miestne bylinky. Hovorí sa, že jedlo je buď zdravé, alebo chutné. Naši kuchári vás však presvedčia, že aj zdravá strava môže byť chutná.

Reštaurácie Franz Josef a Sissi

Česká a medzinárodná kuchyňa

Exkluzívnu atmosféru reštaurácií Franz Josef a Sissi dotvára originálny interiér a nádherný štukový strop. Z bohatej ponuky chutných jedál si tu vyberie naozaj každý. Naši hostia môžu ochutnať špeciality českej a medzinárodnej kuchyne, ako aj množstvo ľahkých jedál pripravených zo surovín vhodných pri špeciálnych diétach. Raňajky a večere sa podávajú formou bohatých švédskych stolov.

Ak máte špeciálne stravovacie požiadavky alebo alergie, informujte nás o tom vopred. Náš tím urobí všetko pre to, aby sme vaše požiadavky splnili.

Otváracie hodiny: 
Raňajky: 7:00 – 10:00 / Obed: 11:30 – 14:00
Večera: 17:30 – 20:00 

Kaviareň

Café Imperiál ponúka skvelú kávu, čaj a kokteily. Vo veľkej obľube ju majú najmä hostia, ktorí si chcú vychutnať nádherný výhľad na mestské parky a kúpeľnú kolonádu. Pravidelne sa tu konajú aj večerné tanečné zábavy.

Otváracie hodiny:
13:00 – 22:00

Máte špeciálnu diétu?

Nejete mäso alebo máte špeciálne priania týkajúce sa stravy? Trpíte nejakou alergiou alebo intoleranciou?
Nemusíte sa obávať a už vonkoncom si v našom hoteli nemusíte odopierať potešenie z jedla.

Zamestnanci našej kuchyne ochotne splnia akékoľvek vaše požiadavky. Stačí ich nahlásiť pri rezervácii alebo pred príchodom a personál kuchyne sa rád prispôsobí vašim špeciálnym požiadavkám.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials