Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Jalta

Filmové a hudební festivaly, závody dračích lodí a mnoho dalšího

V Piešťanech se koná jedna speciální kulturní akce za druhou

Piešťany se proslavily i za hranicemi Slovenska svými termálními lázněmi na Lázeňském ostrově, kde se nachází nádherné lázeňské hotely. Kromě ozdravných lázeňských procedur a možnosti strávit odpočinkovou nebo aktivní sportovní dovolenou město svým hostům nabízí i spoustu jiného vyžití. Během roku se zde pro veřejnost konají zajímavé festivaly, sportovní klání, výstavy v artových kavárnách a tematické akce. Až budete v Piešťanech, nezapomeňte si nastudovat kultuní program – pořád se tady něco děje. Sestavili jsme přehled těch nejvýznamnějších událostí: 

Události v Piešťanech
Art Nouveau Festival – Zlatý věk Piešťan
20.9.2021 – 26.9.2021 Piešťany

Obdivujete Génius loci Piešťan? Věříte, že aby se vyléčilo tělo, je třeba léčit i duši? Potěšte svého ducha uměním a obklopte se krásou. Poznejte tajemství piešťanských výjimečných staveb - perlu secese hotel Thermia Palace. Prozkoumejte spolu s námi detaily secesního designu a dekoru přímo v budovách, kde se psala světová historie. Inspirujte se filozofií renesanční osobnosti Ludvíka Wintera a váš život bude bohatší.

Victoria Regia 2021
22.-26.9.2021 Kolonádní most, Piešťany

28. ročník oblíbené přehlídky květin, která každoročně uzavírá hlavní letní turistickou sezónu. Letos se uskuteční v termínu od 22. do 26. září, přičemž návštěvníci neuvidí tradiční květinové alegorické vozy - nahradí jejich vyzdobené kola z Piešťanského užitečného kola, které se předvedou na spanilé jízdě mestom.Počas letošní přehlídky se na Slovensku poprvé uskuteční mezinárodní floristická soutěž Visegrad Oasis Cup 2021.

Čas: 10: 00-18: 00 h.

Vstup volný.

Parkfoto Piešťany 2021
25.9.2021 Městský park

V piešťanském Městském parku se uskuteční největší slovenská výstava fotografií pod širým nebem: PARKFOTO PIEŠŤANY 2021.

Čas: 08:00 - 18:00 h.

Vstup: volný.

Umělecký soubor Lúčnica
30.9.2021 Dům umění

Mimořádně a jediné uvedení speciálního programu Uměleckého souboru Lúčnica na Slovensku. V programu, vybraném z vrcholné tvorby dlouholetého uměleckého vedoucího, choreografa a pedagoga prof. Štěpána Nosáľa, jakož i významných hudebních skladatelů, se představí kromě tanečního souboru a jeho sólisty i vynikající hudebníci a pěvecká skupina Lúčnica. Prezentace v rámci programu, který představuje nejvýznamnější kulturní regiony Slovenska, bude patřit i tradičním Slovenské hudebním nástrojem, zapsaným v kulturním dědictví UNESCO - fujare a cimbalu.

Čas: 19:00 - 21:00 h.

Vstup: 17 € / osoba.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky