Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Jalta

Filmové a hudební festivaly, závody dračích lodí a mnoho dalšího

V Piešťanech se koná jedna speciální kulturní akce za druhou

Události v Piešťanech
Otevření letní lázeňské sezóny
1.6.-5.6.2022 Piešťany

Letní lázeňská sezóna tradičně začíná festivalem v Piešťanech. Jeho součástí je doprovod, hudební a divadelní představení, ukázky umění a řemesel a pestrý zábavný program.

Piešťanské Zlaté stuhy – Concours d'Elegance
2.-4. 6.2022 Lázeňský ostrov

Retro vozy všude, kam se podíváte! Přeneste se na Lázeňském ostrově do 30. let minulého století. Vyfoťte si elegantní karoserie tehdejších vozů a zažijte pravou dražbu. 

Art Nouveau Festival – Zlatý věk Piešťan
6.-12.6.2022 Thermia Palace

Obdivujete Génius loci Piešťan? Věříte, že aby se vyléčilo tělo, je třeba léčit i duši? Potěšte svého ducha uměním a obklopte se krásou. Poznejte tajemství piešťanských výjimečných staveb - perlu secese hotel Thermia Palace. Prozkoumejte spolu s námi detaily secesního designu a dekoru přímo v budovách, kde se psala světová historie. Inspirujte se filozofií renesanční osobnosti Ludvíka Wintera a váš život bude bohatší.

Music festival Piešťany
1.6.-12.7.2022 Piešťany

Přijměte pozvání na druhý nejstarší festival na Slovensku, Mezinárodní festival vážné hudby.

Radošinské naivní divadlo - Zpěv kohouta
8.6.2022 Dům umění

Tato vesnická „trpká“ komedie s kriminální zápletkou sleduje příběh rodiny Bečkovov, kteří se z města přestěhují za idylou venkova. Zpěv kohouta prověří mezilidské vztahy a poodhalí lidské postoje a charakteristiky.

Vstupné: 19 €

Čas: 19:00 - 21:00

West Side Story
11.6.2022 Dům umění

Nejlepší muzikál všech dob. Příběh lásky, nenávisti, žárlivosti a střetu dvou kultur, odehrávající se v 50. letech 20. století v newyorské čtvrti Up WEST SIDE, je pro diváka vždy životním zážitkem.

Vstupné: 38 €

Čas: 19:00 - 21:00

Exkluzivní víkend s Cigánskými Ďábly
27.5.2022 Thermia Palace

Užijte si výjimečný wellness víkend s jedinečnou kapelou Cigánský Ďábly!

Mária Čírová
24.6.2022 Thermia Palace

Užijte si kouzelný večer ve společnosti zpěvačky, klavíristky a skladatelky Marie Čírové a smyčcového kvarteta. Hosté hotelu Thermia Palace mají koncert v ceně pobytu. Další informace budou brzy k dispozici.

Peter Cmorík Band
22.7.2022 Thermia Palace

Zveme vás na skvělý koncert zpěváka a hudebníka Petra Cmoríka s jeho kapelou Peter Cmorík Band. Hosté hotelu Thermia Palace mají koncert v ceně pobytu. Další informace budou brzy k dispozici.

Fragile
6.8.2022 Thermia Palace

S vokální skupinou Fragile se ponoříte do netradičního provedení známých světových hitů bez použití hudebních nástrojů, tedy a cappella. Hosté hotelu Thermia Palace mají koncert v ceně pobytu. Další informace budou brzy k dispozici.

Dara Rolins
2.9.2022 Thermia Palace

Koncert plný pozitivní energie a skvělé atmosféry s Darou Rolins! Hosté hotelu Thermia Palace mají koncert v ceně pobytu. Další informace budou brzy k dispozici.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky