Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Jalta

Jalta

Držíme se tradic

Lázeňský hotel Jalta, postavený v r. 1929, je velmi tradičním hotelem ve funkčním stylu a nachází se přímo na piešťanské pěší zóně. Během války bylo v budově zřízeno sanatorium k léčbě zraněných vojáků.

Dnes se zrenovované prostory pyšní velmi praktickým designem a uklidňující škálou pastelových barev. Hosté si mohou vybrat ze 67 útulných pokojů, které jsou jen několik minut chůze od lázeňského ostrova.

Odpočiňte si na krásné letní terase Jalty a užijte si chvilku pro sebe, úchvatné výhledy a čerstvý vzduch. K hotelu Jalta patří také sousední dependance ( Šumava), kde hosté s omezeným rozpočtem najdou čisté, útulné pokoje za velmi příznivé ceny.

Léčebné lázně

Vysoce kvalitní léčebné lázeňské procedury

V lázeňském hotelu Jalta mohou hosté podstoupit procedury využívající jedinečnou termální minerální vodu a sirné bahno, ale i další léčebné a regenerační procedury, které se poskytují v Napoleonských lázních na lázeňském ostrově. 

Široká škála jedinečných léčebných procedur využívající přírodní léčebné zdroje zahrnuje: bahenní zábaly, bahenní bazén, termální minerální bazény, komplexní rehabilitaci, inhalaci, elektroterapii, kinezioterapii a léčebné masáže. 

Po vstupní konzultaci a prohlídce lékař hostům předepíše konkrétní procedury s 24hodinovou lékařskou asistencí.

Procedury pomáhají při léčbě:
  • revmatických zánětlivých onemocnění
  • degenerativních nezánětlivých revmatických onemocnění
  • nervových onemocnění
  • ortopedických onemocnění
Skvělé výsledky

Nejlepších výsledků dosahujeme aktivní léčbou, jakou je například skupinová fyzioterapie, fyzioterapie ve vodě, severská chůze nebo individuální léčebné cvičení s fyzioterapeuty. Vše lze kombinovat se speciálními procedurami, které využívají věhlasných piešťanských přírodních zdrojů.

Díky těmto procedurám dochází k posílení slabších svalových skupin, zlepšuje se krevní oběh, což má za následek zmírnění zánětů, úlevu od bolesti, lepší pohyblivost, usnadnění provádění každodenních činností a celkové zlepšení kvality života.

Speciální výživový program

Zdraví v jedinečné atmosféře

Výživa je důležitým pilířem zdravého života bez bolesti. Obsah kalorií v jídelníčku hotelu Jalta hraje důležitou roli v dosahování účinnosti balneoterapie. 

Snížením tělesné hmotnosti se snižuje zatížení kloubů, které působí bolest. 

Náš speciální přístup k vyvážené stravě je postaven na drůbeži, rybách a bílém mase spolu s velkým důrazem na čerstvou zeleninu, vlákninu a vitamíny. 

Pro hosty s osteoporózou nabízíme také stravu bohatou na vápník a speciální stravu. Na veškeré stravovací programy dohlíží výživoví specialisté a lékaři.

  • Idylický lázeňský ostrov

Zůstaňte aktivní

Množství aktivit pro Váš volný čas

Hned za dveřmi hotelu je celý ostrov, kde můžete trávit svůj volný čas mezi léčebnými programy či wellness procedurami. Zapojte se do jedné z mnoha sportovních aktivit, jakými jsou tenis, squash, severská chůze, túry, pomalý běh, cyklistika či vodní sporty.

Jak amatérští, tak zanícení golfisté mají z čeho vybírat – 9jamkové hřiště na lázeňském ostrově Golf Club Piešt'any, nebo slavných 18 jamek v Nicklaus Designu Penati Golf Resortu.

Pokud byste raději klidnější odpoledne, můžete se projít po parku lázeňského ostrova, odskočit si do centra Piešťan s množstvím kaváren nebo si prohlédnout památky a navštívit jedno z mnoha zajímavých míst v regionu.

Naši vedoucí oddělení pro hosty Vám zodpoví veškeré dotazy a pomohou naplánovat Váš pobyt. Většina vstřícného personálu pochází z regionu, takže se s Vámi rádi podělí o ty nejlepší tipy!

Na posilňující dovolenou v lázeňském hotelu Jalta jen tak nezapomenete.

Máte dotaz?

Náš tým Vám rád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat. 

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky