Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Jalta

Zdravá kuchyně

Vynikající, zdravě připravená kuchyně

Až budete na Slovensku, určitě vyzkoušejte vynikající místní kuchyni s tradičními knedlíky, dušeným masem, ovčími sýry, klobásami, zelím a dalšími pochoutkami. Ačkoli se jídlo může zdát tučné a plné kalorií, profesionální kuchaři lázeňského hotelu Jalta Vám připraví jídlo podle Vašich stravovacích potřeb a předpisu lékaře. 

Hosté si mohou vychutnat také snídani formou švédských stolů se salátovým barem, obědy a večeře podle speciálně sestavené nabídky. Dejte si večeři nebo jen koktejl v restauraci Jalta nebo v Café Excelsior s venkovní terasou. Díky naší vynikající kuchyni a prvotřídním službám hotelu Jalta budete z Piešťan odjíždět s krásnými vzpomínkami a spokojeným žaludkem.

Restaurace

Restaurace Jalta

Restaurace Jalta se nachází v lázeňském hotelu Ensana Health Spa Hotel Jalta. Zrenovovaná restaurace je světlá a prostorná, s béžovým nábytkem a akvamarínovými záclonami. Hosté hotelu Jalta a jeho dependancí – Smaragd a Šumava – ale i hosté sousedního hotelu Vila Trajan si mohou pochutnat na snídani formou švédských stolů, obědech a večeřích. Kuchaři restaurace Jalta vám připraví výtečnou slovenskou a mezinárodní kuchyni, postavenou na zdravých a vyvážených receptech, které uspokojí stravovací potřeby každého hosta, včetně bezlepkových a bezlaktózových jídel. Náš skvělý salátový bar přetéká zdravou bio zeleninou a ovocem. 

Otevírací doba:
Snídaně: 7:00 – 9:00
 Oběd: 11:30 – 13:30
Večeře: 17:30 – 19:30

Kavárna

Café Excelsior

Kavárna s mottem „Výše!“ vytváří útulnou atmosféru pro hladové strávníky z lázeňského hotelu Jalta a sousedního hotelu Vila Trajan. Uvolněte se po termální proceduře na příjemné letní terase s šálkem lahodné kávy nebo sklenkou slovenského vína. Café Excelsior je oblíbeným místem pro hosty, kteří se chtějí uvolnit, nadechnout se čerstvého vzduchu a vychutnat si nejlepší chvíle dne.

Otevírací doba:
Stejná jako restaurace, pouze během snídaně, oběda, večeře

Speciální strava?

Nejíte maso nebo máte speciální požadavky na stravování? Trpíte potravinovými alergiemi či intolerancí?
Žádný strach, v našem hotelu se nemusíte zříkat potěšení!

U nás je samozřejmostí, že kuchyně zohlední Vaše individuální stravovací požadavky. Stačí nám to sdělit při rezervaci nebo kdykoli před Vaším příjezdem a náš kuchařský tým se Vašim požadavkům rád přizpůsobí.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky