Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Jalta

Informácie pre klientov s kúpeľnou liečbou hradenou zdravotnou poisťovňou. Pre viac informácií kliknite sem:

viac informácií 

Jalta

Dôraz na tradíciu

Hotel Jalta Health Spa Hotel bol postavený ešte v roku 1929. Je to tradičný hotel vo funkčnom štýle situovaný priamo na pešej zóne v Piešťanoch.  Počas vojnového obdobia sa budova využívala ako sanatórium, kde sa liečili zranení vojaci.

V súčasnosti sú zrekonštruované priestory zariadené v upokojujúcich pastelových farbách a veľmi prakticky. Hostia si môžu vybrať spomedzi 67 útulných izieb, ktoré sa nachádzajú len pár minút chôdze od Kúpeľného ostrova.

Krásna letná terasa hotela Jalta vás nabáda k tomu, aby ste sa uvoľnili, urobili si čas len pre seba a vychutnali si nádherné okolie a čerstvý vzduch. Hotel Jalta má k dispozícii aj prístavbu Šumava, kde hostia s obmedzeným rozpočtom nájdu čisté, komfortné izby za veľmi prijateľné ceny.

Liečebné kúpele

Kvalitné liečebné kúpeľné procedúry

V hoteli Jalta Health Spa Hotel hostia absolvujú jedinečné liečebné procedúry s využitím termálnej minerálnej vody a sírneho bahna. Ďalšie zdravotné a regeneračné procedúry poskytuje kúpeľný dom Napoleon Health Spa, ktorý sa nachádza na Kúpeľnom ostrove. 

Nájdete u nás širokú škálu jedinečných liečebných procedúr založených na prírodných liečivých zdrojoch, ako napríklad: bahenný zábal, bahenný bazén, termálne minerálne bazény, komplexná rehabilitácia, inhalácia, elektroliečba, kinezioterapia a zdravotné masáže. 

Po vstupnej lekárskej konzultácii a prehliadke budú hosťom predpísané špeciálne procedúry s 24-hodinovou lekárskou starostlivosťou.

Liečba:
  • reumatických zápalových ochorení
  • degeneratívnych nezápalových reumatických ochorení
  • porúch nervového systému
  • ortopedických ochorení
Výborné výsledky

Najlepšie výsledky sa dosahujú aktívnou liečbou, ktorá zahŕňa skupinové fyzioterapeutické sedenia, fyzioterapiu vo vode, nordic walking alebo individuálne terapeutické cvičenia s fyzioterapeutmi. To všetko možno kombinovať so špeciálnymi procedúrami, ktoré využívajú legendárne prírodné zdroje mesta Piešťany.

Prostredníctvom týchto terapií posilníte slabšie svalové skupiny a zlepší sa vám krvný obeh, čo zmierňuje zápal, znižuje bolesť, zlepšuje pohyblivosť a schopnosť ľahšie zvládať každodenné úlohy. Jednoducho sa zlepší kvalita vášho života.

Špeciálny stravovací program

Liečba v jedinečnej atmosfére

Zdravá strava je dôležitým pilierom zdravého života bez bolesti. Kalorický obsah jedál v hoteli Jalta hrá dôležitú úlohu v účinnosti kúpeľnej liečby. 

Redukciou telesnej hmotnosti sa znižuje tlak na kĺby spôsobujúci bolesť. 

Súčasťou nášho špeciálneho vyváženého stravovacieho programu v hoteli Jalta je predovšetkým hydina, ryby, biele mäso a veľké množstvo čerstvej zeleniny, vlákniny a vitamínov. 

Pre hostí s osteoporózou máme pripravenú špeciálnu stravu a stravu bohatú na vápnik. Odborníci na výživu a špecializovaní lekári dohliadajú na všetky stravovacie programy.

  • Idylický Kúpeľný ostrov

  • Zostaňte vo forme

Široký výber voľnočasových aktivít

Neviete, ako vyplniť voľno v čase medzi liečebnými a wellness procedúrami? Ostrov, na ktorom sa hotel nachádza, je celý váš! Zapojte sa do jednej z mnohých športových aktivít, či už to bude tenis, squash, nordic walking, turistika, beh, bicyklovanie alebo vodné športy.

Amatérski aj zanietení nadšenci golfu si budú mať z čoho vyberať – k dispozícii je 9-jamkové ihrisko v klube Golf Club Piešt'any na Kúpeľnom ostrove a takisto vychýrené 18-jamkové ihrisko Nicklaus Design, Penati Golf Resort.

Ak si chcete urobiť pokojnejšie popoludnie, prejdite sa po Kúpeľnom parku, zájdite do centra Piešťan a poseďte si v jednej z kaviarničiek. Takisto si môžete poobzerať pamiatky a navštíviť jednu z mnohých zaujímavých destinácií v okolí.

Naši manažéri pre vzťahy s hosťami vám radi odpovedia na prípadné otázky a pomôžu vám naplánovať si pobyt. Priateľský personál zväčša pochádza z okolia a ochotne vám poskytne najlepšie tipy na výlety a rôzne aktivity!

Pobyt v hoteli Jalta Health Spa Hotel vám dodá novú silu a nikdy naň nezabudnete.

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám veľmi rád pomôže, kedykoľvek sa na nás obráťte. 

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials