Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Jalta

Zdravá strava

Vynikajúca kuchyňa, zdravé jedlá

Počas pobytu na Slovensku sa oplatí ochutnať výbornú miestnu kuchyňu, ktorej kraľujú knedle, dusené jedlá, bryndza, klobásky, kapusta a pod. Môže sa vám zdať, že ide o ťažké a kalorické jedlá, ale profesionálni šéfkuchári hotela Jalta Health Spa Hotel ich pripravia na základe vašich stravovacích požiadaviek podľa odporúčania lekára. 

Hostia si tiež môžu vychutnať raňajky formou švédskych stolov so šalátovým bufetom a obed aj večeru v rámci špeciálneho menu. Vychutnajte si večeru alebo kokteil v reštaurácii Jalta alebo v J58 Sandwich bare s vonkajšou terasou. Vďaka chutným jedlám a prvotriednym službám v stravovacích prevádzkach hotela Jalta odídete z Piešťan s krásnymi spomienkami a príjemným gastronomickým zážitkom.

Reštaurácia Jalta

Reštaurácia Jalta sa nachádza priamo v hoteli Jalta Health Spa Hotel skupiny Ensana. Ide o zrekonštruovanú, presvetlenú a priestrannú reštauráciu s béžovým nábytkom a akvamarínovými závesmi. Chutné raňajky formou švédskych stolov, obed a večeru si tu vychutnajú hostia hotela Jalta a jeho prístavieb Smaragd a Šumava, ale tiež hostia susedného hotela Vila Trajan. Šéfkuchári reštaurácie Jalta pripravujú chutné slovenské aj medzinárodné jedlá podľa zdravých a vyvážených receptov, aby splnili stravovacie požiadavky každého hosťa. V ponuke sú samozrejme aj bezlepkové a bezlaktózové jedlá. Náš čerstvý šalátový bufet je plný zdravej bio zeleniny a ovocia. 

Otváracie hodiny:
Raňajky: 7:00 – 9:00
Obed: 11.30 – 13:30
Večera: 17:30 – 19:30

J58 Sandwich bar

Širokú ponuku chutných sendvičov nájdete v našom J58 Sandwich Bare. Tešiť sa môžete na tradičné, moderné pochúťky a taktiež aj vegetariánske a vegánske špeciality pripravované z kvalitných surovín. Okrem sendvičov sme pre vás pripravili aj skvelú novinku! Ako najlepšie začať deň ako výdatnými raňajkami? Sladké, slané raňajky, čerstvé ovocné šťavy určite ulahodia každému. Naša ponuka je rozšírená aj o dezerty a rozmanité nápoje. 

Otváracie hodiny:
Pondelok: zatvorené
Utorok - nedeľa: 7:00-18:00, raňajky 7:00-11:00
 

Menu

Máte špeciálnu diétu?

Nejete mäso alebo máte špeciálne priania týkajúce sa stravy? Trpíte nejakou alergiou alebo intoleranciou?
Nemusíte sa obávať a už vonkoncom si v našom hoteli nemusíte odopierať potešenie z jedla.

Zamestnanci našej kuchyne ochotne splnia akékoľvek vaše požiadavky. Stačí ich nahlásiť pri rezervácii alebo pred príchodom a personál kuchyne sa rád prispôsobí vašim špeciálnym požiadavkám.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials