Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Nové Lázně

Nové Lázně

Královský zážitek

Mariánské Lázně zažívaly na konci devatenáctého století „zlatou éru“. Užívání vody v jedné z rozkvétajících lázeňských destinací se stalo módou a mezi evropskou elitou si získávalo čím dál větší popularitu. Z Mariánských Lázní se tedy časem stalo velmi vyhledávané místo. Lázeňský hotel Nové Lázně byl postaven v roce 1828 a dostal název Neubad – Nové Lázně. V roce 1896 pak byl renovován, rozšířen a stalo se z něj hlavní léčebné a wellness středisko Mariánských Lázní, kterým prošli takoví velikáni, jako jsou spisovatelé Goethe a Gogol, skladatelé Chopin a Wagner a dokonce i členové královské rodiny – mezi lety 1897 a 1909 hotel pravidelně navštěvoval anglický král Eduard VII.

Dnes jsou „Nové Lázně“ historickým pětihvězdičkovým lázeňským hotelem, který láká návštěvníky z celého světa na svou špičkovou pohostinnost a proslulou kvalitu profesionálních zdravotních procedur. Tato luxusní novorenesanční stavba patří stále k největším a architektonicky nejkrásnějším budovám v Mariánských Lázních a stojí naproti upravenému parku, který se vine středem města. 

 Úžasné římské lázně

Historická atmosféra a mimořádná historie léčivých procedur

Jako člen „evropské společnosti královských lázní“ se tento oceňovaný lázeňský hotel pyšní svými úžasnými římskými lázněmi. Dva bazény, autentické a vyzdobené mramorovými sloupy z roku 1895, dokáží v člověku zanechat nezapomenutelný pocit, přenést na něj své blahodárné účinky a zároveň mu zprostředkovat odpočinek a zážitek ze skutečně překrásného historického prostředí. Tento unikátní zážitek si hosté mohou dále vylepšit procedurami v královské kabině nebo v císařském pokoji, což jsou dvě místnosti s původní historickou výzdobou pro speciální procedury. Královská kabina byla postavena pro anglického krále Eduara VII., aby ji mohl během svých návštěv Mariánských Lázní používat.

200letá tradice využívání místních efektivních přírodních léčivých zdrojů – minerální pramenité vody, rašeliny a přirozeně se vyskytujícího „Mariina plynu“ – se zde snoubí s moderními lékařskými poznatky a důkladnou péčí o osobní zdravotní potřeby hostů, kterým se pak dostává procedur a ozdravných programů přímo na míru.

Nabídka procedur se soustřeďuje na léčbu poruch lokomoční soustavy, onemocnění ledvin a močového traktu, metabolických poruch a zažívacích problémů, kardiovaskulárních chorob a dýchacích obtíží.

Její součástí je až dvacet druhů různých masáží, různé balneologické a hydroterapeutické procedury, pestrá škála fyzioterapeutických a lázeňských procedur, popíjení léčivé vody, přístup na lekce fitness a také speciální minerální koupele, bahenní zábaly a inhalační místnosti.

Po celém dni nabitém procedurami pod profesionálním lékařským dohledem si můžete vlézt do bazénu, vířivky, zavítat do saunové zóny nebo zkrášlovacího salónu, případně si dát procházku nádhernými parky přímo na prahu hotelu.

Ohromující architektura

Královská atmosféra a komfort

Lázeňský hotel Nové Lázně je ztělesněním toho, co by se dalo popsat jako to nejlepší z obou světů – z toho starého a nového. Jeho dech beroucí architektura, která byla nádherně a velmi pečlivě zrenovována, vám navodí pocit slavné minulosti Mariánských Lázní i moderního komfortu. Zároveň ale máte k dispozici všechny výhody soudobého 5* hotelu.

Je zde 97 nádherně vyzdobených pokojů – kategorie Superior De Luxe, Junior Suite De Luxe, Suite a Apartment –, které jsou zárukou příjemného pobytu, a svěží vzduch z klidného zalesněného údolí vám umožní dopřát si ničím nerušený spánek.

To nejlepší z
obou světů

Milovníci jídla nepochybně ocení speciální kuchyni restaurace Royal a vytříbenou atmosféru elegantní kavárny Viennese Café, která se pyšní útulnou letní terasou. Znalci architektury pak budou obdivovat kasino v italském novorenesančním stylu, které je ideálním dějištěm nejrůznějších akcí, protože nabízí kapacitu až pro 620 hostů.

Hotel je navíc spojený uzavřenými chodbami se sousedními lázeňskými hotely Ensana Centrální LázněHvězda. To znamená, že se můžete dostat přímo do velkého fitness centra nebo do speciálních Mariiných lázní v prvním hotelu či do velkého krytého bazénu v druhém hotelu.

Nejzajímavější místa
  • 97 renovovaných pokojů a apartmánů
  • Nádherně zrenovovaná novorenesanční architektura a atmosféra
  • 5* služby a zdravě vyvážená a čerstvá kuchyně
  • Luxusní římské lázně se dvěma bazény a celou řadu zdravotních programů včetně přístupu k unikátním přírodním léčivým zdrojům, jako jsou minerální vody a přirozeně se vyskytující oxid uhličitý
  • Ohromující italské novorenesanční taneční sály pro pořádání konferencí a různých akcí
  • Wi-Fi zdarma v celém hotelu

Zajímá vás něco?

Náš tým vám milerád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat. . 

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky