Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Nové Lázně

Kuchyně

Stylová večeře

Večeře v lázeňském hotelu Nové Lázně jsou doopravdy královským zážitkem. Můžete se těšit na zdravá, vyvážená jídla z české i mezinárodních kuchyně.

Náš šéfkuchař pro vás uvaří své typické pokrmy a zohlední i speciální požadavky v souladu s vaším stravovacím plánem, ať už je redukční, diabetický, ekonomický nebo například vegetariánský. Stravu je možné připravit i na přání.

Restaurace Royal

Královsky si pochutnejte

 

Vrcholem kulinářské scény v Nových Lázních je zdejší restaurace Royal s bufetem nebo nabídkou à la carte. Luxusní interiér restaurace Royal plný malachitových barev a elegantních lustrů bude lahodit vašemu oku, zatímco si budete dopřávat mimořádné pokrmy připravené s náležitou láskou a péčí.

Pestrá škála lahodných pokrmů od královské snídaně a večeře formou švédských stolů až po bufet se salátovým barem na oběd vám doplní potřebné živiny a vitaminy nezbytné pro vaše každodenní aktivity a procedury.

Otevírací doba: 
Snídaně: 7:00 – 10:30 / Oběd: 12:00 – 14:00
Večeře: 18:00 – 20:30

Stylová kavárna Viennese Café

Královské posezení

Dále stojí za to zavítat do stylové kavárny Viennese Café, kde pro vás připraví celou řadu chutných nápojů a dezertů.

Zdejší letní terasa je navíc ideálním místem pro trávení vlahých večerů ve společnosti nově získaných přátel při popíjení typické vídeňské kávy nebo usrkávání lahodných aperitivů či digestivů a kochání se nádhernou krajinou přímo na prahu hotelu.

Otevírací doba:

10:00 – 18:00

Lobby Bar

Stylová volnočasová zábava

Chcete si po obědě či po večeři zahrát šachy, karty nebo jiné deskové hry? Tak to by ste měli zavítat do elegantního, ale velmi útulného lobby baru, kde je herní koutek spolu s výběrem kvalitních nápojů, káv a čajů.

Můžete se zde také sejít s ostatními hosty a zapříst inspirativní rozhovor.

Otevírací doba:
11:00 – 23:00

Chcete speciální stravu?


Nejíte maso nebo máte speciální stravovací přání? Trpíte alergiemi či intolerancí? 
Žádný strach, v našem hotelu budete mít plný komfort!

U nás je samozřejmostí, že kuchyně zohlední vaše individuální stravovací požadavky. Stačí nám dát vědět v době rezervace nebo kdykoli před vaším příjezdem a náš tým se vašim požadavkům milerád přizpůsobí.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky