Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Nové Lázně

Kuchyňa

Štýlová večera

Vďaka najkvalitnejším zdravým a vyváženým pokrmom z českej a medzinárodnej kuchyne je večera v hoteli Nové Lázně Health Spa pravým kráľovským zážitkom. Náš šéfkuchár pre vás pripraví svoje preslávené jedlá, ako aj jedlá podľa vašich požiadaviek pripravené v súlade s vaším výživovým plánom – nízkokalorické, s nízkym obsahom sodíka, bezlaktózové, bezlepkové, diabetické, vegetariánske či inak diétne.

Reštaurácia Royal

Večerajte ako člen kráľovskej rodiny

Reštaurácia Royal s bufetovou, ale aj à la carte ponukou je kulinárskym rajom Nových Lázní. Než vám kuchári pripravia vybrané špeciality, môžete sa kochať skvostným interiérom, ktorému dominujú elegantné lustre a jemné malachitové farby.
Začnite deň priam kráľovskými raňajkami, na obed sa odľahčite zdravým šalátikom a na záver dňa si vychutnajte preslávenú trojchodovú večeru. Dobrú chuť!

Otváracie hodiny:

Raňajky: 7.00 – 10.30 / Obed: 12.00 – 14.00
Večera: 18:00 – 20.30

Štýlová Viedenská kaviareň

Vznešená šálka kávy

Potešenie pre vaše chuťové bunky v podobe lahodných, originálnych nápojov a dezertov ponúka hotel aj v štýlovej Viedenskej kaviarni. Na prekrásnej letnej terase si vychutnajte malebné prostredie hotela pri tradičnej viedenskej káve, či s pohárikom vynikajúceho aperitívu alebo digestíva.

Otváracie hodiny:

10.00 – 18.00

Lobby bar

Štýlový odpočinok a zábava

Máte po obede alebo večeri chuť na partičku šachu, kariet alebo inej spoločenskej hry? Práve pre vás je tu Lobby bar, ktorý ponúka priestory na hry a zároveň výber tých najlepších miešaných nápojov, káv a čajov.  Popoludní alebo večer máte v tomto útulnom bare možnosť dať si drink počas zaujímavého rozhovoru s ostatnými hosťami.

Otváracie hodiny:
11.00 – 23.00

Máte špeciálnu diétu?

Vyhýbate sa mäsu alebo máte špeciálne požiadavky na stravu? Trpíte nejakou alergiou alebo intoleranciou?
Nemusíte sa obávať a už vonkoncom si nemusíte odoprieť v našom hoteli potešenie z jedla.

Naša kuchyňa sa bez najmenších ťažkostí postará o vaše individuálne potreby. Stačí to nahlásiť pri rezervácii alebo pred príchodom a personál kuchyne sa rád prispôsobí vašim špeciálnym požiadavkám.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials