Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Pacifik

Mariánské Lázně: vzácné lázně s historickým nádechem

Nechte se inspirovat minulostí – působivými lázněmi, historickým centrem města, kolonádami, lázeňským parkem a památníky.

Mariánské Lázně jsou v Česku považovány za významný ozdravný rezort. Pozoruhodné jsou i počtem svých léčivých pramenů. Hodnota Mariánských Lázní je ale mnohem větší a nespočívá jen v úctyhodném počtu minerálních pramenů. Je to nejen městský klenot, který vrátí návštěvníky do doby minulé, ale také destinace, kam lidé cestují za zdravím a wellness, zároveň nabízí velice moderní zázemí. Není tedy divu, že moderní lázeňské hotely v Mariánských Lázních dokáží splnit všechny vaše tužby, zatímco historické budovy a atmosféra vám dodají pocit, jako byste se přenesli do minulosti. Pokud jste milovníky majestátní architektury a chcete si užít ozdravné procedury ve spojení s relaxací, pak jsou pro vás Mariánské Lázně tím pravým. Budete ohromeni tím, co všechno je tu k vidění.

Co vidět v okolí Mariánských Lázních
Okouzlující Mariánské Lázně

Neváhejte strávit odpočinkovou dovolenou na stejných místech jako kdysi dávno knížata a králové. Vydejte se do Mariánských Lázní a užijte si moderní a sofistikovanou lázeňskou či wellness dovolenou v jednom z našich sedmi hotelů Ensana.

Poznejte na vlastní kůži, proč jsou Mariánské Lázně nezapomenutelným místem. 

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky