Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Pacifik

Pacifik

Příjemný grand hotel v Mariánských Lázních

Lázeňský hotel Pacifik vás zcela jistě uchvátí hned na první pohled. Tato dominanta z roku 1905 má mimořádně vyvedenou fasádu a stojí na hlavní třídě Mariánských Lázní, která je mírně do kopce, takže korunuje výhled z městského centrálního parku.

Na druhý pohled si vás potom hotel získá svým mimořádným designem interiéru, luxusním ubytováním, kompletní nabídkou ozdravných lázeňských a wellness procedur, službami a veškerým zázemím, které by člověk od moderního sofistikovaného lázeňského hotelu očekával. Když k tomu přidáte podmanivé výhledy na kolonádu a na park, který se táhne centrem Mariánských Lázní, hned pochopíte, proč se „Pacifik“ těší mezi hosty takové oblibě.

Architektura

Přímořský design a svěží atmosféra

Pokud máte pocit, že „Pacifik“ je poněkud zvláštní pojmenování pro hotel uprostřed pevninské Evropy, pak se těšte na to, co uvidíte, až do něj vstoupíte. Přímořský motiv se tu promítá do každičkého detailu.

Vše začíná použitou paletou barev, která zahrnuje azurovou modř oblohy, teplou béžovou písečných pláží, ultramarínovou modř hlubokých vod, pokračuje to trvalou výstavou fotografií a obrazů s motivem Pacifiku a končí to jedinečným interiérem restaurace Primavera nebo halou kapitána Jamese Cooka zpracovanou ve stylu lodních kajut.

Krásně se tím dotváří unikátní atmosféra, která je elegantní a zároveň svěží a plná radosti a dodává hotelu jeho velmi specifický charakter.

Hotel

Historický nádech a moderní komfort

Vedle vstupu do hotelu a recepce se nachází útulný lobby bar, kde se můžete občerstvit nejrůznějšími nápoji a lehkými chuťovkami. Užijte si nádherný výhled na centrum Mariánských Lázní, zvlášť z letní terasy baru.

Restaurace Primavera vás překvapí svým mimořádným interiérem, ve kterém se snoubí krásná stylovost s unikátním designem trupu převrácené lodi. Zajděte si sem na snídani, oběd nebo večeři a dopřejte si zdravé pokrmy a speciality ze středozemní, české a mezinárodní kuchyně.

Při náročném lázeňském programu si zase můžete jít odpočinout do haly kapitána Jamese Cooka, která je takovou multifunkční místností zpracovanou v atraktivním kajutovém stylu. Slouží nejen jako knihovna, ale i jako konferenční sál až pro 50 lidí.

Nejzajímavější místa
  • 96 pokojů a apartmánů se svěžím klasickým designem
  • Unikátní atmosférické okolí
  • 4* Superior servis a moderní komfort
  • Vlastní minerální pramen
  • Atraktivní lázeňské centrum s bazénem s masážními tryskami a vířivými proudy, dvěma saunami, saunáriem a místností pro fitness
  • Komplexní ozdravný program založený na unikátních přírodních zdrojích (minerální prameny, rašelina, přírodní suchý plyn)
  • Slavná lázeňská destinace s rozmanitým kulturním a sportovním programem
  • Bezplatné připojení k WiFi po celém hotelu
Pokoje a apartmány

Dále vás čeká svěží atmosféra 96 pokojů a apartmánů v přímořských barvách se stylovým nábytkem. V komfortních pokojích se špičkovým vybavením si dopřejete ničím nerušený pobyt a v klidu se zrelaxujete.

Z pokojů s okny do hlavní ulice se potěšíte fantastickým výhledem na bujný park a slavnou kolonádu.

Zdravotnická odbornost

a přírodní zdroje přinášející osvědčené výsledky

Lázeňský hotel Pacifik využívá po vzoru všech hotelů Ensana známé přírodní léčivé zdroje dostupné přímo na místě.

Ty tvoří v kombinaci s odbornými znalostmi našich zdravotnických profesionálů a západní medicínou základ našich lázeňských procedur a ozdravných programů.

Jsou zaměřeny na léčbu poruch muskuloskeletální soustavy, zažívacích problémů, onemocnění ledvin a močového ústrojí, dýchací obtíže, poruchy nervového systému, kardiovaskulární problémy a gynekologické obtíže.

Hotel má svůj vlastní minerální pramen (známý Lesní pramen), který se používá při minerálních koupelích a k popíjení léčivé vody. Zdejší přírodní suchý oxid uhličitý se aplikuje v podobě plynových koupelí, plynových zábalů, plynových injekcí nebo jako přísada do minerálních koupelí. Rašelina slouží k zábalům nebo obkladům.

Lázeňské oddělení dále nabízí pestrou škálu rozmazlujících wellness a zkrášlovacích procedur, včetně světelné terapie v písku (nový způsob opalování) a kosmetické laserové terapie. V lázeňském centru pak můžete relaxovat a užívat si bazén nebo saunovou zónu nebo si dát do těla v místnosti pro fitness.

Zajímá vás něco?

Náš tým vám milerád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat. 

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky