Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Pacifik

Zdravá kuchyně

Kvalitní a vyvážená kuchyně

I zdravá a vyvážená kuchyně může skvěle chutnat. V lázeňském hotelu Pacifik kombinujeme lahodné chutě středozemní kuchyně s českými tradičními specialitami a tím nejlepším z mezinárodní kuchyně.

Čerstvé, sezónní produkty, kvalitní bylinky a šetrná úprava jsou zárukou přísunu všech důležitých živin, vitaminů a stopových prvků, které si vaše tělo žádá. Tím se nastartuje trávení a metabolismus a zvýší se účinky ozdravných procedur.

Snídaně, oběd, večeře

Skvělá chuť od snídaně po večeři

K snídani si můžete dopřát bohatou snídani formou švédského stolu v restauraci Primavera. Těšit se můžete na pestrý výběr zdravých cereálií, speciality z pečiva, čerstvou zeleninu a ovoce, neslazené marmelády, pokrmy z vajec bohaté na proteiny, výběr párků a sýrů a čerstvé mléčné výrobky a ovocné džusy.

K obědu můžete vyzkoušet náš oběd Vital formou bufetu s křupavými saláty, šetrně uvařenou zeleninou, celozrnnými produkty, prvotřídními pokrmy z masa a ryb a lehké dezerty z bufetového výběru.

K večeři si můžete dopřát nejrůznější pokrmy z italské a středozemní kuchyně s výběrem těstovinových pokrmů a rybích specialit. Čekají na vás i chutné předkrmy, čerstvé saláty a zelenina, lehké polévky a dušené maso, hlavní jídla z české a mezinárodní kuchyně a lehké dezerty. Večeře také probíhá formou švédských stolů.

K pokrmům vám pak náš someliér milerád doporučí vybraná mezinárodní vína a výběr zajímavých vín z České republiky.

Restaurace

Restaurant Primavera 

Jedním z důvodů oblíbenosti této restaurace je naprosto unikátní designový koncept a dále pak prosvětlená a vzdušná atmosféra. Ale hosté se vracejí i kvůli skvělému jídlu a servisu v době snídaně, oběda i večeře. Restaurace pojme 150 hostů a veškerá jídla se podávají formou švédských stolů. Z velkých oken je nádherný výhled na bujný centrální park a hlavní třídu. Když se vám nepodaří ukořistit stůl u okna, bohatě vám to vynahradí příjemná atmosféra navozená klasickým designem, naprosto unikátní architektonický styl nebo uklidňující pohled na akvárium.

Otevírací doba: 
Snídaně: 7:00 – 10:00 / Oběd: 11:30 – 13:30
Večeře: 17:30 – 20:00

 

Speciální přístup pro nás není problém

Pokud máte alergii na jídlo nebo přání na zvláštní stravu, povězte nám to..

Na vyžádání vám rádi připravíme vegetariánskou, redukční, bezlepkovou či diabetickou stravu nebo se rádi přizpůsobíme vašim potřebám.

Bar

Lobby bar

 

Lobby bar pro 50 lidí nabízí příjemnou atmosféru a nádherný výhled, zvlášť pak z letní terasy. Podávají se zde nejrůznější nápoje a lehké chuťovky a konají se tu pravidelná hudební vystoupení pro hotelové hosty.

Otevírací doba:
10:00 – 22:00.

Požadujete speciální stravu?

Nejíte maso nebo máte speciální stravovací přání? Trpíte alergiemi či intolerancí?
Žádný strach, v našem hotelu budete mít plný komfort!
U nás je samozřejmostí, že kuchyně zohlední vaše individuální stravovací požadavky. Stačí nám to sdělit při rezervaci nebo kdykoli před vaším příjezdem a náš tým se vašim požadavkům milerád přizpůsobí.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky