Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Pacifik

Rodiny s dětmi

Lázeňské pobyty pro děti

Zdraví není jen privilegiem dospělých. Lázeňské procedury a přírodní léčivé zdroje Mariánských Lázní jsou určeny i pro děti a rezort má s léčbou dětí dlouhodobé bohaté zkušenosti.

Lázně v Ensana lázeňském hotelu Centrální Lázně jsou coby kamenem dohodil od lázeňského hotelu Pacifik a disponují vlastním dětským oddělením, které nabízí unikátní a osvědčenou léčbu pro děti pomocí procedur s využitím přírodních zdrojů. Přístup sem mají všichni hosté. Veškeré programy probíhají pod dozorem zkušeného lázeňského pediatra se specializací na balneologii a zdravotní rehabilitaci. Ten sestaví individuální lázeňský program s optimálními procedurami, které se předepisují na základě výsledků vstupního vyšetření a doprovodných lékařských zpráv.

Komplexní lázeňské pobyty

Klasické komplexní lázeňské pobyty jsou k dispozici pro děti od 6 let věku a zaměřují se zejména na léčbu poruch pohybové soustavy, onemocnění dýchacích cest a urologických či gynekologických problémů.

Pobyty jsou minimálně na sedm nocí a zahrnují ubytování dle zvolené kategorie, stravu, lékařské vyšetření, případně kontrolní vyšetření, popíjení minerální léčivé vody, lázeňské procedury předepsané lékařem, výstupní lékařskou zprávu a bezplatný vstup do bazénu.

Preventivní lázeňské pobyty

Preventivní lázeňské programy jsou určeny pro děti od 4 do 12 let v doprovodu rodičů.

Jsou zaměřeny na posílení imunitního systému a korekci vývoje pohybové soustavy.

Pobyty jsou minimálně na sedm nocí a zahrnují ubytování dle zvolené kategorie, stravu, základní lékařské vyšetření, popíjení minerální léčivé vody a bezplatný vstup do bazénu.

 

Doporučení

Základní předpoklady a lékařská doporučení týkající se procedur

Povolení a zajištění maximální efektivity léčby vyžaduje následující:

  • Nezapomeňte si s sebou přinést lékařskou zprávu s popisem stavu zdraví vašeho dítěte (psanou na počítači nebo na stroji)
  • Nezapomeňte přinést i předepsané léky, pokud vaše dítě nějaké užívá.
  • Doprovázejte své děti během všech procedur.
  • Dohlédněte na to, aby vaše dítě mezi procedurami odpočívalo.
  • Z důvodu rizika nehod dbejte na to, aby vaše děti nepobíhaly kolem bez dozoru.

O naléhavé případy se postarají externí záchranné služby.


Volnočasové aktivity

Pro ty nejmenší máme v našem hotelu dětský koutek. Hned vedle lázeňského hotelu Centrální Lázně se nachází i venkovní hřiště.

Pokud budete mít trochu času nazbyt, určitě nezapomeňte navštívit přírodní park Prelát, kde se můžete těšit na řadu atrakcí a také nově otevřené lanové centrum, v němž dospělí zažijí adrenalinové zážitky a děti od 3 let zase nezapomenutelné dobrodružství.

Děti mohou dále obdivovat miniaturní modely českých hradů a zámků v miniaturním parku Boheminium, navštívit malou zoo v Lázních Kynžvart nebo zoo a dinopark v Plzni.

Máte otázku?

Náš tým vám rád pomůže, neváhejte nás kontaktovat.
nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky