Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Pacifik

Pacifik

Očarujúci grandhotel v Mariánskych Lázňach

Veľkolepá a vznešená budova hotela Pacifik Health Spa tróni na vrchu hlavnej ulice v centre Mariánskych Lázní už od roku 1905.
Jej secesná fasáda vo vás zanechá hlboký dojem a je považovaná za korunný šperk tohto významného kúpeľného mesta.

Secesný štýl hotela vás osloví hneď ako vstúpite. Pri pohľade z hotela vás očarí panoramatický pohľad na Kolonádu, park križujúci centrum mesta a nádherné okolité kopce.
Hotel ponúka širokú a komplexnú škálu liečivých kúpeľných a wellness procedúr a tiež všetky ďalšie služby, aké sa od moderného kúpeľného hotela dajú očakávať.

Architektúra

Prímorský vzhľad a osviežujúca atmosféra

Ak máte pocit, že Pacifik nie je najvhodnejší názov pre hotel uprostred kontinentálnej Európy, tak vás presvedčíme o opaku. Kúpeľný hotel Pacifik Health Spa Hotel je totiž zariadený v sviežom prímorskom dizajne.

Rozmanitá paleta farieb použitá v interiéri navodzuje dojem azúrovo modrej oblohy, hrejivých piesočných pláží a belasého mora. V hoteli sa tiež nachádza trvalá expozícia fotografií a malieb Tichého oceánu, tematická reštaurácia Primavera a salónik kapitána Jamesa Cooka v štýle lodnej kajuty.

Všetky tieto detaily spoločne vytvárajú jedinečnú a nezameniteľnú atmosféru hotela, ktorý je elegantný a sofistikovaný, ale zároveň osviežujúci a plný života.

Hotel

Historický nádych a súčasný komfort

Hneď vedľa vstupu a recepcie vás privíta príjemný Lobby bar s pestrou ponukou občerstvenia a nápojov. Tie si spolu s krásnym výhľadom na centrum Mariánskych Lázní môžete vychutnať aj z letnej terasy baru.

Príjemne vás prekvapí aj štýlová Reštaurácia Primavera v tvare obráteného trupu lode. Príďte k nám na raňajky, obed aj večeru a doprajte si zdravé jedlá či špeciality šéfkuchárov zo stredomorskej, českej aj medzinárodnej kuchyne.

Keď zatúžite po odpočinku či zmene prostredia, navštívte multifunkčnú spoločenskú miestnosť kapitána Jamesa Cooka v štýle lodnej kajuty, ktorá okrem čitárne môže slúžiť aj ako konferenčná miestnosť až pre 50 osôb.

Najdôležitejšie informácie
  • 96 izieb a apartmánov vo sviežom, klasickom dizajne
  • Jedinečná atmosféra
  • Dokonalé štvorhviezdičkové služby a moderné zariadenie
  • Exkluzívny minerálny prameň
  • Lákavé kúpeľné centrum ponúka bazén s masážnymi tryskami a vírivými prúdmi, 2 sauny, sanárium a posilňovňu
  • Komplexný liečebný program využívajúci jedinečné prírodné zdroje (minerálne pramene, rašelinu, prírodný suchý plyn)
  • Preslávená kúpeľná destinácia s bohatým kultúrnym a športovým vyžitím
  • Bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom hoteli
Izby a apartmány

Na ubytovanie je určených 96 komfortných izieb a apartmánov, ktoré sú prvotriedne vybavené, zariadené secesným nábytkom a ladené do námorníckych farieb. Z izieb orientovaných na hlavnú ulicu budete mať možnosť vychutnať si romantický pohľad na rozkvitnutý park a preslávenú Kolonádu. 

Lekárska odbornosť

Dlhodobá úspešná prírodná liečba a lekárska prax

Ako všetky hotely skupiny Ensana v Mariánskych Lázňach, aj hotel Pacifik Health Spa aktívne využíva medzinárodne známe prírodné liečivé zdroje. Naši zdravotní odborníci ich kombinujú so súčasnými poznatkami z medicíny, a tak z nich robia základný kameň našich kúpeľných procedúr a liečebných programov.

Sústreďujeme sa na množstvo porúch pohybového ústrojenstva, problémov s trávením, ochorení obličiek a močovej sústavy, dýchacích ochorení, porúch nervového systému, kardiovaskulárnych problémov a gynekologických ochorení.

Hotel má vlastný minerálny Lesný prameň, ktorého vodu používame pri minerálnych kúpeľoch a pitnej liečbe. Vďaka nemu máme prístup aj k prírodnému suchému oxidu uhličitému využívanému v suchých plynových kúpeľoch, plynových balíčkoch, plynových injekciách alebo aj ako doplnok minerálnych kúpeľov. Na zábaly a kompresie používame rašelinu.

Na rozmaznávanie hostí ponúka kúpeľné oddelenie širokú škálu wellness a kozmetických procedúr, okrem iného aj svetelno-pieskovú terapiu, nový spôsob opaľovania a kozmetické laserové procedúry. V kúpeľnom centre si môžete oddýchnuť a využiť bazén alebo saunový svet. Ak si však chcete trochu zašportovať, určite sa zastavte v našej posilňovni.

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám veľmi rád pomôže, kedykoľvek sa na nás obráťte. 

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials