Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Pacifik

Zdravá strava

Kvalitná a vyvážená strava

Zdravá a vyvážená strava neznamená, že by ste mali zabudnúť na chutné jedlá. V hoteli Pacifik Health Spa spájame lahodné chute stredomorskej kuchyne s tradičnými českými jedlami a najlepšími medzinárodnými špecialitami.

Vďaka vždy čerstvým sezónnym surovinám, vybraným bylinkám a dôkladnej príprave sa k vám dostanú všetky živiny, vitamíny a ostatné potrebné prvky, ktoré vaše telo potrebuje. Okrem iného podporujú trávenie, metabolizmus a znásobujú účinnosť procedúr.

Raňajky, obed, večera

Každý chod je chutný

Raňajky v reštaurácii Primavera sú podávané formou bufetových stolov. V ponuke je bohatý výber cereálií, pečiva, čerstvého ovocia a zeleniny, nízkokalorických džemov, jedál z vajíčok, vybraných miestnych salám, syrov a čerstvých mliečnych výrobkov plných bielkovín. Samozrejme nechýbajú ani ovocné džúsy a tradičné teplé raňajkové nápoje.

Na obed si môžete vybrať spomedzi rôznych druhov šalátov, varenej zeleniny, celozrnných obilnín, rýb, mäsa a ľahkých dezertov.

Na večeru sa neodporúča jesť nič ťažké. Preto pre vás máme pripravené špeciality talianskej a stredomorskej kuchyne vrátane rôznych cestovín a rybacích delikates, ktoré žalúdok určite nezaťažia.
Môžete sa však rozhodnúť aj pre slávnostnú viacchodovú večeru. Začnite predjedlom vo forme čerstvého šalátu a zeleniny. Ako hlavný chod vyskúšajte naše ľahké polievky, dusené mäso alebo regionálne české a medzinárodné jedlá. Večerné hodovanie môžete zakončiť ľahkým dezertom.

Po večeri si môžete vychutnať pohár kvalitného vína z českej alebo zahraničnej produkcie. S výberom vám ochotne poradí náš skúsený someliér.

Reštaurácia

Reštaurácia Primavera 

Pod popularitu reštaurácie sa okrem iného podpísal aj jej jedinečný secesný dizajn a tvar obráteného trupu lode. Avšak Primavera je hlavne reštaurácia, a tak sa hostia radi vracajú najmä kvôli lahodnému jedlu. Reštaurácia zvládne obslúžiť až 150 hostí a jedlo sa podáva trikrát denne formou obľúbených bufetových stolov. Pôžitok z jedla umocní výhľad na nádherný park a hlavnú ulicu. Ak práve nesedíte pri okne, určite oceníte príjemný klasický dizajn interiéru, či upokojujúci pohľad na rybičky v akváriu.

Otváracie hodiny:
Raňajky: 7.00 – 10.00 /Obed: 11:30 – 13:30
Večera: 17:30 – 20:00

Špeciálne požiadavky pre nás nie sú žiadny problém

Upozornite nás na prípadné alergie alebo špeciálne stravovacie obmedzenia. Jedlá pre vás pripravíme na požiadanie. Podávame vegetariánske, nízkokalorické, bezlepkové aj diabetické jedlá a radi sa vám prispôsobíme.

Bar

Lobby bar

Dajte si počas dňa pauzu a navštívte náš Lobby bar s 50 miestami na sedenie. Čaká vás príjemná atmosféra, nádherný výhľad, a široká ponuka nápojov a ľahkého občerstvenia. Ak je pekný deň, môžete si ho vychutnať na letnej terase. Lobby bar ponúka aj príležitostné hudobné vystúpenia.

Otváracie hodiny:
10.00 – 22.00

Máte špeciálnu diétu?

Vyhýbate sa mäsu alebo máte špeciálne požiadavky na stravu? Trpíte nejakou alergiou alebo intoleranciou?
Nemusíte sa obávať a už vonkoncom si nemusíte odoprieť v našom hoteli potešenie z jedla.

Naša kuchyňa sa bez najmenších ťažkostí postará o vaše individuálne potreby. Stačí to nahlásiť pri rezervácii alebo pred príchodom a personál kuchyne sa rád prispôsobí vašim špeciálnym požiadavkám.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials