Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväznú dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Pacifik


Rodina a deti

Kúpeľné pobyty pre deti

Zdravie nie je len výsadou dospelých. Prírodné liečivé zdroje a kúpeľné procedúry pomáhajú aj deťom a ich liečba má u nás dlhoročnú tradíciu.

Kúpele v hoteli Centrální Lázně Health Spa Hotel skupiny Ensana neďaleko hotela Pacifik Health Spa majú svoje vlastné pediatrické oddelenie určené všetkým hosťom z hotelov patriacich do skupiny Ensana, ktoré ponúka jedinečný a overený systém liečby detí pomocou prírodných zdrojov. Odborný dohľad nad všetkými programami vedie skúsený kúpeľný pediater so špecializáciou na balneológiu a lekársku rehabilitáciu. Lekár na základe vstupného vyšetrenia a sprievodných správ pripraví individuálny kúpeľný plán s ideálnou kombináciou procedúr.

Komplexné kúpeľné pobyty

Deti od 6 rokov majú u nás dostupné tradičné komplexné kúpeľné pobyty a aj napriek tomu, že sa špecializujeme na liečbu porúch pohybového systému, máme odborné vedomosti a skúsenosti aj s liečbou ochorení dýchacích ciest, urologických a gynekologických ochorení.

Pobyt musí byť minimálne na 7 nocí a jeho súčasťou je ubytovanie v izbe zvolenej kategórie: penzia, lekárske vyšetrenie, prípadná lekárska kontrola, minerálna pitná liečba, kúpeľné procedúry na základe lekárskeho predpisu, záverečná lekárska správa a bezplatný vstup do plaveckého bazéna.

Preventívne kúpeľné pobyty

Preventívne kúpeľné programy sú určené deťom od 4 do 12 rokov v sprievode rodičov. Ich úlohou je najmä posilniť imunitný systém a správny vývoj pohybového systému.

Pobyt musí byť minimálne na 7 nocí a jeho súčasťou je ubytovanie v izbe zvolenej kategórie: penzia, základné lekárske vyšetrenie, minerálna pitná liečba, kúpeľné procedúry a bezplatný vstup do plaveckého bazéna.

Odporúčania

Predpoklady a lekárske odporúčania na liečbu

Chceme, aby liečenie bolo čo najefektívnejšie. Preto:

  • Nezabudnite priniesť lekársku správu o zdravotnom stave dieťaťa (napísanú na PC alebo písacom stroji)
  • Nezabudnite priniesť prípadné lekárske predpisy na lieky pre dieťa
  • Sprevádzajte svoje dieťa počas všetkých procedúr
  • Uistite sa, že dieťa medzi procedúrami oddychuje
  • Dohliadnite na to, aby dieťa nepobehovalo bez dozoru, aby sa predišlo zraneniam

V urgentných prípadoch zasahuje externá rýchla zdravotná služba.

Voľnočasové aktivity

Pre najmenších sa v hoteli nachádza detský kútik. Vedľa hotela Centrální Lázně Health Spa je aj vonkajšie detské ihrisko.

Počas dlhšieho voľna vás pozývame do neďalekého prírodného parku Prelát, v ktorom sa nachádza mnoho atrakcií a novootvorený lanový park, kde dospelí zažijú pocit adrenalínu a deti od 3 rokov obrovské dobrodružstvo. 

Okrem toho majú deti možnosť obdivovať miniatúrne modely českých zámkov a kaštieľov v parku miniatúr Boheminium, navštíviť mini zoo v Lázňach Kynžvart alebo zoo s dinoparkom v Plzni.

Máte nejaké otázky?

Náš tím vám veľmi rád pomôže, kedykoľvek sa na nás obráťte.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials