Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Pro Patria

Pro Patria

Pohodlí a vynikající kvalita v srdci Piešťan

Pro opravdové patrioty a jejich hosty

Rakousko-uherský generál Franz Salvator a zakladatel piešťanských lázní Ľudovít Winter se nechali během první světové války inspirovat a okouzlit léčebnými účinky termální minerální vody a sirného bahna z Piešťan, a rozhodli se postavit pro vlastence své země hotel a nazvat jej Pro Patria, což doslova přeloženo znamená „pro vlastence“.

V tomto útulném a tichém hotelu a městě se měli léčit zranění vojáci. Věhlas hotelu Pro Patria začal růst s tím, jak se začaly šířit zvěsti o „kouzelných účincích“ přírodních léčivých prostředků a vynikající odborné zdravotní péči hotelu za velmi přívětivé ceny. Skvělé umístění hotelu jen pár kroků od centra města, parku a ceněných Napoleonských lázní z něj udělalo oblíbenou destinaci hostů s omezeným rozpočtem.

Výrazná fasáda

Pro Patria mezi piešťanskými hotely vyčnívá svou světle růžovou fasádou, prostorným parkovištěm a půvabnými květinovými záhony s lavičkami. Zrenovované pokoje v olivových, tyrkysových a bílých odstínech vyvolávají pocit domáckosti, pohodlné a svěží. Vyberte si v Pro Patrii tu nejlepší možnost ze 118 pokojů typu standard, economy a comfort.

Pro Patria má také své vlastní léčebné lázeňské centrum, hned vedle hotelu se navíc nachází nejslavnější a nejstarší léčebné lázně ve městě – Napoleonské léčebné lázně.

Po procedurách mohou hosté pojíst v nejelegantnější restauraci hotelu Pro Patria – restauraci Sisi. Zde si vyberete ze slovenského a mezinárodního menu založeného na zdravých, vyvážených receptech.

Když si budete chtít odpočinout od léčebných procedur, zajděte si na procházku po místním parku a zabavte se jeho různými aktivitami! Chcete vyzkoušet golf?

Tiché a klidné prostředí přilehlých ploch Vám zaručí nezapomenutelnou odpočinkovou dovolenou s dotekem slovenské kultury a léčebnými účinky našich jedinečných přírodních zdrojů. 

Služby

Bezkonkurenční pohostinnost

O úžasné pohostinnosti Slováků se vypráví legendy. A Pro Patria není výjimkou. Tady se budou hosté hned cítit pohodlně a že je o ně postaráno. Chceme, aby Vaše dovolená byla nezapomenutelná a zanechala ve Vás pocit omlazení. Zázemí, prostory a okolí hotelu Pro Patria jsme navrhli i pro naše vzácné hosty, kteří mají omezený rozpočet. Našim cílem je Vaše spokojenost, zdraví a pohoda. Chceme Vás rozmazlovat a dát Vám během dovolené to nejlepší.

Naši vedoucí oddělení pro hosty Vám rádi zodpoví veškeré dotazy a pomohou naplánovat Váš pobyt. Naši milí zaměstnanci znají okolí Piešťan opravdu důkladně a se zdejším regionem i hotelem se identifikují. Poskytnou Vám neocenitelné tipy a prozradí tajemství míst, která znají jen zasvěcení, aby byly Vaše zážitky ještě intenzivnější.

Stojí za pozornost
  • 118 zrenovovaných pokojů
  • Krásně zrenovovaná architektura s vkusnou fasádou
  • 2* hotel se 4* službami
  • Vynikající zdravá kuchyně založená na místních receptech
  • Vlastní balneo centrum a legendární Napoleonské léčebné lázně s balneoterapií a bahenními procedurami
  • Golfové hřiště (9 jamek) v těsné blízkosti na lázeňském ostrově
  • Připojení k wifi zdarma v celém hotelu
Kuchyně

Vítejte v restauraci Sisi

Elegantní restaurace Sisi v hotelu Pro Patria, pojmenovaná po císařovně Alžbětě, dostojí svému jménu. Elegantní a stylová restaurace má citlivou výzdobu a podávají se tu pouze výživná jídla. Hosté milují naše slovenská jídla připravovaná moderním způsobem podle vyvážených a zdravých receptů. Další restaurace v hotelu Pro Patria – Marianne – je otevřena pro hosty, kteří do hotelu přijeli přes zdravotní pojišťovnu. Má stejnou atmosféru a podává stejná jídla jako restaurace Sisi. Obě místa a jejich šéfkuchaři Vás každý den pobytu v Pro Patrii nasytí a pomohou Vám udržet si zdraví a veselou mysl. 

Máte dotaz?

Náš tým Vám rád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat. 

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky