Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Pro Patria

Zdravá kuchyně

Vynikající zdravá a vyvážená kuchyně

Stravování v lázeňské oblasti na Slovensku je vždy tajným potěšením. Lázeňský hotel Pro Patria nabízí svým hostům několik možností stravování podle nálady a chutí. V budově hotelu Pro Patria se nachází dvě restaurace – vytříbená a elegantní restaurace Sisi a jednodušší restaurace Marianne. V obou se podává slovenská a mezinárodní kuchyně připravená podle speciálního stravovacího programu. Nenechte si ujít příležitost vyzkoušet zdravé a výživné místní speciality, jakými jsou třeba halušky, pirohy, placky, guláš nebo řízek. 

Restaurace

Restaurace Sisi

Elegantní restaurace vybavená masivními lesklými lustry, jednoduchým, ale elegantním nábytkem v jemných odstínech světle hnědé a květinovou výzdobou stolů. Zde si pochutnáte na výživném menu s původní tradiční slovenskou kuchyní a mezinárodní kuchyní. Náš zdravý stravovací program využívá moderní techniky a speciální metody přípravy. Používáme pouze ty nejlepší suroviny. Snídaně se podává formou švédských stolů, oběd a večeře z menu Prix-fixe se salátovým barem.

Otevírací doba:
Snídaně: 6:45-9:15
 Oběd: 11:30-13:00
Večeře: 17:45-19:00

Restaurace

Restaurace Marianne

Vyzkoušejte místní kuchyni připravenou speciálně podle Vašeho stravovacího plánu v restauraci Marianne. Tato restaurace obsluhuje zejména hosty, kteří jsou klienty zdravotních pojišťoven.

Speciální strava?

Nejíte maso nebo máte speciální požadavky na stravování? Trpíte potravinovými alergiemi či intolerancí?
Žádný strach, v našem hotelu se nemusíte zříkat potěšení!

U nás je samozřejmostí, že kuchyně zohlední Vaše individuální stravovací požadavky. Stačí nám to sdělit při rezervaci nebo kdykoli před Vaším příjezdem a náš tým se Vašim požadavkům rád přizpůsobí.

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky