Best Rate Guarantee i
Vyberte si svoj hotel a pošlite nezáväzný dopyt alebo zarezervujte priamo online.
Pro Patria

Zdravá strava

Výnimočná, zdravá a vyvážená ponuka jedál

Večera v slovenskom kúpeľnom raji je vždy potešením. Hotel Pro Patria svojim hosťom ponúka viacero stravovacích možností podľa nálady a preferencií hostí. V hoteli Pro Patria sa nachádzajú dve reštaurácie – vychýrená a elegantná Reštaurácia Sisi a jednoduchšia Reštaurácia Mariana. V oboch podávame slovenské aj zahraničné jedlá pripravované podľa špeciálneho stravovacieho režimu. Nenechajte si ujsť možnosť ochutnať výborné a zároveň výživné miestne špeciality, ako sú halušky, pirohy, placky, guláš alebo rezeň.

Reštaurácia

Reštaurácia Sisi

Elegantná reštaurácia s veľkolepými ligotavými lustrami a jednoduchým, krásnym, do hneda ladeným nábytkom. Kvetinová výzdoba je samozrejmosťou. Podávame tu výživné menu zložené z jedál tradičnej slovenskej aj zahraničnej kuchyne. Náš zdravý stravovací režim vychádza z moderných a špeciálnych postupov prípravy jedla. Používame iba tie najkvalitnejšie suroviny. Raňajky sú podávané formou bufetov, obed a večera výberom z menu so šalátovým barom.

Otváracie hodiny:
Raňajky: 6.45 – 9.15
Obed: 11.30 – 13.00
Večera: 17.45 – 19.00

Reštaurácia

Reštaurácia Mariana

V Reštaurácii Mariana môžete ochutnať miestne špeciality pripravené presne podľa vášho stravovacieho režimu. Navštevujú ju najmä hostia, ktorým pobyt v hoteli uhrádza zdravotná poisťovňa.

Máte špeciálnu diétu?

Vyhýbate sa mäsu alebo máte špeciálne požiadavky na stravu? Trpíte nejakou alergiou alebo intoleranciou?
Nemusíte sa obávať a už vonkoncom si v našom hoteli nemusíte odoprieť potešenie z jedla.

Naša kuchyňa sa bez najmenších ťažkostí postará o vaše individuálne potreby. Stačí to nahlásiť pri rezervácii alebo pred príchodom a personál kuchyne sa rád prispôsobí vašim špeciálnym požiadavkám.

naposledy zobrazené
Hotels
Packages & Specials