Best Rate Guarantee i
Vyberte si svůj hotel a pošlete nezávaznou poptávku nebo rezervujte přímo online.
Smrdáky

Smrdáky

Nejlepší lázně pro léčbu kožních onemocnění

Máte-li potíže s pokožkou, je lázeňský hotel Smrdáky vaší první volbou. Jelikož se lázně Smrdáky specializují na léčbu kožních onemocnění, jsou díky tomu proslulé i za hranicemi Slovenska. Kromě toho jsou zde úspěšně léčeny i potíže s muskuloskeletálním systémem.

Nikde jinde v Evropě nejsou přírodní zdroje, které tak účinně pomáhají při různých kožních onemocněních. Jemně mineralizovaná minerální voda velmi bohatá na sirovodík, kterou lázně získávají ze svých vlastních zdrojů, a sirné léčivé bahno vznikající procesem zrání jsou skutečně jedinečné a mají velmi protizánětlivé účinky.

Zkušený tým zdravotních specialistů a terapeutů využívá léčivé prostředky a umně je propojuje s balneologickými procedurami nebo lehkými terapiemi k účinné a dlouhotrvající léčbě kožních onemocnění, jakými jsou lupénka, akné, atopický ekzém nebo růžovka. Výsledky léčby jsou úžasné a dlouhodobě zbavují pacienty jejich problémů, a to bez nutnosti neustálého užívání léků a bez dalších vedlejších účinků.

Lázně nemají pověst „Mrtvého moře“ Slovenska jen tak pro nic za nic. Nakonec jsou to nejúčinnější lázně svého druhu na světě.

Architektura

Spousta prostoru a volby

Účinek léčby byl zjištěn již dávno – průkopník lázní Jozef Vietoris vybudoval tyto historické lázně v r. 1833. Ty byly následně rozšířeny a nyní sestávají z několika hotelů, různých koupelí pro dospělé i děti a nádherně tichého 16akrového lázeňského parku, v němž je rekonvalescence opravdu snadná.

Centrální budovou komplexu je – nomen est omen – Hotel Central. Kromě centrální recepce a pokojů zde najdete i lékařské místnosti a různé místnosti na procedury, rehabilitační centrum a oddělení pro ambulantní pacienty. Budova také skýtá knihovnu, kino a dvě jednací místnosti. Ubytování je k dispozici i v sousedních hotelech Vietoris a Morava na malém kopci s překrásným výhledem na okolní lázeňský park. 

106 pokojů a apartmánů je pohodlných a útulných a byly částečně zrenovovány. Restaurace Vietoris, kavárny v hotelu Central a bar v hale hotelu Vietoris uspokojí všechny chutě. V létě je v sousedním hotelu Morava otevřena malá restaurace á la carte. 

Zasportovat si můžete na tenisových kurtech ve středisku, nebo si půjčit vybavení na běh, severskou chůzi či cyklistiku a inline bruslení.

K dispozici je také centrum regenerace s fitness centrem, velkou tělocvičnou na aerobik, volejbal a basketbal, saunovým areálem, vířivkou a místnostmi na masáže a kosmetické procedury.

Speciální

Skvělé i pro malé pacienty

Speciální nabídkou je lázeňský program pro děti. V samostatném lázeňském komplexu se léčí pacienti od 3 do 18 let.

Hlavní zaměření je na kožní onemocnění. Speciálně vyškolení lékaři a terapeuti mají velké zkušenosti s léčbou mladistvých, přičemž dobré výsledky léčby přináší úlevu celé rodině.

Ozdravné lázně

Tiché zdravotní středisko, vzrušující kraj

Smrdáky jsou malé, tiché a klidné. Avšak i jejich okolí má co nabídnout. Například můžete navštívit známé královské město Skalica, poutní místo Šaštín nebo celou řadu hradů v záhořském kraji nebo v sousední České republice.

Zajímá vás něco?

Náš tým vám milerád pomůže, proto nás neváhejte kontaktovat. 

nedávno shlédnuto
hotely
Balíčky a speciální nabídky